Hore
Fórum » Servis fototechniky
 

čistenie matnice, zrkadla

misopd15
misopd15 2011-06-15 14:02:30+02
Zdravím. Nejakým nedopatrením sa mi dosť zasvinila matnica, respektíve to není už len o vyfúkaní. Je niejaký spôsob vyčistenia vo vlastnej réžii (kúpov nejakých prostriedkov) alebo by som to mal doniesť do nejakého autorizovaného servisu? Aký vplyv ma zasratá matnica na kvalitú foto? alebo je to len o tom, že mám špinavý kukáčik? Ďakujem veľmi pekne za užitočné rady.
 
ruiger1
2013-05-10 11:58:44+02
príspevok od: WildSammy
keby si chcel mam na predaj katzeye matnicu pre d700
neviem ci chcem , nemam s tym ziadne skusenosti, jednak nemam sajnu, co taka sranda stoji, ake zmeny mi prinesie a kvoli vymene sa mi nechce posielat fotak do Nikonu v Prahe....
 
legolas380
2013-06-26 09:59:17+02
caute odbornici. mam sony slt a35 s polopriepustnym zrkadlom. bol som raz na jednej akcii kde bolo brutalne vela prachu a urobil som jednu nerozvaznu vec ze som to chcel rychlo vyfukat ked som menil objektiv. no ale fukol som ustami a teraz mam na zrkalde take malinke bodky(asi od slin). ze som magor mi pisat nemusite, na to som uz prisiel. teraz ma zaujima ci to pojde vyriesit pomocou tohto
shop.ephoto.sk/katalog/cistenie-fototechniky/green-clean-wet-and-dry-non-full-frame-3-ks.html

pripadne nejake ine rady? ide aj o to ze to zrkadlo poropriepustne je asi trosku ine a ci mu to neuskodi...dik

 
bonifacko
2013-06-26 10:58:33+02
príspevok od: legolas380
caute odbornici. mam sony slt a35 s polopriepustnym zrkadlom. bol som raz na jednej akcii kde bolo brutalne vela prachu a urobil som jednu nerozvaznu vec ze som to chcel rychlo vyfukat ked som menil objektiv. no ale fukol som ustami a teraz mam na zrkalde take malinke bodky(asi od slin). ze som magor mi pisat nemusite, na to som uz prisiel. teraz ma zaujima ci to pojde vyriesit pomocou tohto
shop.ephoto.sk/katalog/cistenie-fototechniky/green-clean-wet-and-dry-non-full-frame-3-ks.html

pripadne nejake ine rady? ide aj o to ze to zrkadlo poropriepustne je asi trosku ine a ci mu to neuskodi...dik

a skade si, vyčistim ti to
 
legolas380
2013-06-26 19:18:59+02
no ja som si to chcel sam skusit...nechce sa mi niekam fotak posielat(som z BN)...ono to ani nie je take zle, na fotkach to nevidim...len ma to trochu trapi
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()