Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-10 09:29:01+02
príspevok od: Stratený Stano
Prihlásenie už ide dobre, nabieha ihneď, ale po prihlásení vidím len hornú lištu, nič iné.

Otváranie pošty a aktivít - nič sa nezmenilo, v oboch prípadoch to trvá vyše päť minút...
napisal ste mi do sukromnej posty, odpovedal som vam.
 
Igor Šaffo
2013-06-10 09:39:27+02
príspevok od: admin
vzhladom na skusenosti to nepovazujeme za dobry napad. Velka kampan sa tu viedla uz za zverejnenie palcovania, nemyslime si ze anonymna kritika by sa stretla s velkym ohlasom.
Okrem toho anonymita nie je vzdy zarukou opravnenej kritiky, skor naopak. Anonym ma casto pocit, ze moze napisat cokolvek.
Ja by som to videl tak, že prihlásený užívateľ by vložil komentár, ale pri tom by mal možnosť zaškrtnúť ANONYMNE. Tým by zostala stopa aj pre admina ak by sa dotyčný vyjadroval vulgárne.
0
1
 
Frola
2013-06-10 09:48:26+02
príspevok od: Igor Šaffo
Ja by som to videl tak, že prihlásený užívateľ by vložil komentár, ale pri tom by mal možnosť zaškrtnúť ANONYMNE. Tým by zostala stopa aj pre admina ak by sa dotyčný vyjadroval vulgárne.
s tím souhlasím i já a myslím, že když jsme tady na fotoportále, hodnotíme si fotky, bylo by fajn vidět, kdo vynese fotku jen z kamarádství do Topky a kdo to myslí s bodováním vážně. Nelíbí se mi, když fotka má tři komenty, nepočítám reakce autora a je na předním místě v Topce.Kde jsou ti anonymní linkaři? Myslím, že je tady plno lidí, co fotku jen odfajfnou ani se nenamáhají rozkliknutím...
0
2
 
LukiK
2013-06-10 09:49:36+02
príspevok od: Stratený Stano
Prihlásenie už ide dobre, nabieha ihneď, ale po prihlásení vidím len hornú lištu, nič iné.

Otváranie pošty a aktivít - nič sa nezmenilo, v oboch prípadoch to trvá vyše päť minút...
a to si sa skusal prihlasovat z roznych miest. PC, pripadne pouzit iny prehliadac? Ked porovnas surfovanie na e-photo ako anonymny uzivatel vs. Strateny, je to rozne?
0
0
 
seifi
2013-06-10 10:11:03+02
príspevok od: kuchar
Skor by ste mali zvazit moznost pisania kritiky ako anonym.Vela ludi tu kritiku nepise.Pisat kritiku znamena robit si nepriatelov.Slovenska natura.
to by bol kameň úrazu; pre dnešnu SK spoločnosť treba otvorenosť, transparentnosť, a nie anonymné kritiky; naše kritiky nie sú v pravom zmysle slova kritikami, a skôr vyjadrením pocitov z fotografie; najjednoduchšia kritika je páči a nepáči, pretože je ťažko aj napísať prečo páči a prečo nepáči alebo čo urobiť pre zlepšenie; už len tie anonymné palce dole pod obyčajným návrhom ti dajú zabrať a zapnú v hlave otázku, či tu niekomu drbe; takéto anonymné vyjadrovania si potom prenášame do života a v konečnom dôsledku sú z toho anonymné nástenkové tendre a podobná zlodejina; no a niečo treba v živote ustáť, to chceš mať za priateľa človeka, ktorý sa naštve, keď mu napíšeš že horizont je nakrivo a voda sa mu z jazera vylieva; taký človek nech je od teba čo najďalej, môžeš sa na neho vykašlať; ...
0
4
 
blahoslav J B Art
2013-06-10 10:38:49+02
riesenim by mohli byt 2 kategorie na zverejnenie fotiek:
1. fotky na kritiku - kde by autor chcel pocut pripomienky a vyhrady k svojej fotke
2. fotky na pochvalu - kde by sa mohlo iba chvalit a davat palce hore
1
9
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-06-10 10:57:45+02
príspevok od: LukiK
a to si sa skusal prihlasovat z roznych miest. PC, pripadne pouzit iny prehliadac? Ked porovnas surfovanie na e-photo ako anonymny uzivatel vs. Strateny, je to rozne?
Áno, vyskúšal som všeličo... Najnovšie je to vraj tým, že mám množstvo pošty (260 strán doručenej a 232 strán odoslanej pošty) a aktivít ( 205 strán) a to brzdí môj nick...
Nuž, asi zmažem účet a začnem nanovo...
3
4
 
kuchar
2013-06-10 11:03:09+02
príspevok od: Stratený Stano
Áno, vyskúšal som všeličo... Najnovšie je to vraj tým, že mám množstvo pošty (260 strán doručenej a 232 strán odoslanej pošty) a aktivít ( 205 strán) a to brzdí môj nick...
Nuž, asi zmažem účet a začnem nanovo...
A preco nezmazat iba postu?
0
5
 
seifi
2013-06-10 11:16:02+02
príspevok od: blahoslav J B Art
riesenim by mohli byt 2 kategorie na zverejnenie fotiek:
1. fotky na kritiku - kde by autor chcel pocut pripomienky a vyhrady k svojej fotke
2. fotky na pochvalu - kde by sa mohlo iba chvalit a davat palce hore
presne, ako naša futbalová reprezentácia, tá je v kategórii 2) tiež len na pochvalu; keď som sa v krčme pred zápasom opýtal, ktoréže hviezdy to nastúpia, tak som dobre že nedostal po papuli, na druhý deň som šiel ale do krčmy smelo ; takže čo potom s tými fotografiami zo skupiny 2 ? kam s nimi - na výstavu, keď nevieš s akým takým plusom a mínusom, za čo tie fotografie stoja; môžeš si ich nalepiť z vnútornej strany ako našich futbalistov
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-10 11:22:19+02
príspevok od: Stratený Stano
Áno, vyskúšal som všeličo... Najnovšie je to vraj tým, že mám množstvo pošty (260 strán doručenej a 232 strán odoslanej pošty) a aktivít ( 205 strán) a to brzdí môj nick...
Nuž, asi zmažem účet a začnem nanovo...
Momentalne nevidime ziaden problem ani spomalovanie. Zapli sme logovanie vasho konta, uvidime, co to ukaze.





 
LukiK
2013-06-10 11:34:32+02
príspevok od: Stratený Stano
Áno, vyskúšal som všeličo... Najnovšie je to vraj tým, že mám množstvo pošty (260 strán doručenej a 232 strán odoslanej pošty) a aktivít ( 205 strán) a to brzdí môj nick...
Nuž, asi zmažem účet a začnem nanovo...
tak tej posty je dost, ale to urcite nemoze byt pricinou toho aby Ti vsetko islo tak pomaly. Jedine ak by chlapci mali zle navrhnuty/naprogramovany system. Ak je to tak, tak sa ta chyba prejavi onedlho aj u inych aktivnych uzivatelov. Ale asi najjednoduchsie bude bud nanovo is vytvorit konto, alebo e-photakov poprosit aby Ti postu zmazali oni (neprides tak o svoje oblubene fotografie, ani zoznam sledujucich uzivatelov...).
0
0
 
bobo222
2013-06-10 11:35:13+02
príspevok od: admin
Momentalne nevidime ziaden problem ani spomalovanie. Zapli sme logovanie vasho konta, uvidime, co to ukaze.





Ako ephoto v mobilnej verzii - dočkáme sa? Väčšinou si ho prezerám a diskutujem na minitablete, asi nebudem sám....
0
4
 
brki
2013-06-10 13:26:30+02
príspevok od: kuchar
A preco nezmazat iba postu?
pri niekoľkých desiatkach strán pošty doručenej a rovnako odoslanej sa mi nechce odťukávať ako za čias T602...užívateľ by mal mať možnosť vymazať všetku svoju poštu naraz a ja tú možnosť nevidím, aj keď sa snažím...
0
0
 
seifi
2013-06-10 14:53:27+02
príspevok od: brki
pri niekoľkých desiatkach strán pošty doručenej a rovnako odoslanej sa mi nechce odťukávať ako za čias T602...užívateľ by mal mať možnosť vymazať všetku svoju poštu naraz a ja tú možnosť nevidím, aj keď sa snažím...
niekde to tam je, ja ráz do roka v decembri všetko mažem;
0
0
 
Matúš Koprda
2013-06-10 15:04:45+02
príspevok od: brki
pri niekoľkých desiatkach strán pošty doručenej a rovnako odoslanej sa mi nechce odťukávať ako za čias T602...užívateľ by mal mať možnosť vymazať všetku svoju poštu naraz a ja tú možnosť nevidím, aj keď sa snažím...
klik na poštu a vľavo, takmer úplne dole je možnosť "Zmazať všetky správy". Tak asi to...
0
0
 
Koma
ocenenie redakciou 2013-06-10 15:45:47+02
príspevok od: Matúš Koprda
klik na poštu a vľavo, takmer úplne dole je možnosť "Zmazať všetky správy". Tak asi to...
nevieš náhodou, či sa Ti zmažú komplet všetky...alebo len dotyčná strana na ktorej to klikneš?...potrebujem tiež už dlhšú dobu premazať tú schránku ale nechcem prísť o všetky....za bývalého efota sa mi marí, že bola taká možnosť aká je napríklad v gmejli...že hromadne vymažeš len tie čo si šupšupom označíš ..to mne vyhovovalo, na tejto verzii to chýba..
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-10 16:21:11+02
príspevok od: Koma
nevieš náhodou, či sa Ti zmažú komplet všetky...alebo len dotyčná strana na ktorej to klikneš?...potrebujem tiež už dlhšú dobu premazať tú schránku ale nechcem prísť o všetky....za bývalého efota sa mi marí, že bola taká možnosť aká je napríklad v gmejli...že hromadne vymažeš len tie čo si šupšupom označíš ..to mne vyhovovalo, na tejto verzii to chýba..
chvilku vyckajte, okrem mazania cez kriziky pribudne moznost vyberovych okienok. Vyznacenim sprav potom budete mozct zmazat vybrane spravy.
 
webmaster
2013-06-10 16:22:20+02
príspevok od: Koma
nevieš náhodou, či sa Ti zmažú komplet všetky...alebo len dotyčná strana na ktorej to klikneš?...potrebujem tiež už dlhšú dobu premazať tú schránku ale nechcem prísť o všetky....za bývalého efota sa mi marí, že bola taká možnosť aká je napríklad v gmejli...že hromadne vymažeš len tie čo si šupšupom označíš ..to mne vyhovovalo, na tejto verzii to chýba..
zmaze iba viditelne pre danu stranku
0
0
 
tibor22
2013-06-10 17:19:54+02
príspevok od: admin
napisal ste mi do sukromnej posty, odpovedal som vam.
"napísali ste mi"
0
2
 
carlos_corzo_segundo
2013-06-10 17:45:35+02
Zaujimalo by ma, preco sa neviem nalogovat do svojho profilu carlos_corzo a preco medzi uzivatelmi nie je moj nick? Zeby som bol zruseny pre zle polozenu otazku? Poprosim admina o odpoved.
0
2
 
Strana 3 z 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()