Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

povinne bodovanie

leto
2010-12-12 14:12:44+01
milá redakcia, a užívatelia, ako som už písal, som vcelku spokojný z novou beta verziou web stránky, a zvykám si, a rešpektujem niektoré novinky, ale jednu vec musím,,,
povinné bodovanie je na dlhšiu(možno už rozbehnutú)diskusiu ale jedna vec na nom samotnom mi mierne vadí,,,
pri montáži-koláži, hoc sa mi páči neviem(možno nechcem) posúdit je technickú časť,,,
napr. užívaťeľ Cako ma pochopil, a vždy ked som sa zastavil pod jeho dielom, som teda nebodoval,hoc komentár k nemu bol odo mna priaznivý,,,
nebolo by na zvážení, ak už chceme mať povinné bodovanie, aj položku napr - čo by označovalo nebodoval??!
alebo ho ako povinné zrušiť úplne, ved komentár a objektívna kritika je,,,
ale to už vieme všetci,či?
 
vader
2010-12-12 14:18:00+01
tiez by mi to pasovala keby sa nemuselo bodovat
 
Maxx818
ocenenie redakciou 2010-12-12 14:19:49+01
príspevok od: leto
milá redakcia, a užívatelia, ako som už písal, som vcelku spokojný z novou beta verziou web stránky, a zvykám si, a rešpektujem niektoré novinky, ale jednu vec musím,,,
povinné bodovanie je na dlhšiu(možno už rozbehnutú)diskusiu ale jedna vec na nom samotnom mi mierne vadí,,,
pri montáži-koláži, hoc sa mi páči neviem(možno nechcem) posúdit je technickú časť,,,
napr. užívaťeľ Cako ma pochopil, a vždy ked som sa zastavil pod jeho dielom, som teda nebodoval,hoc komentár k nemu bol odo mna priaznivý,,,
nebolo by na zvážení, ak už chceme mať povinné bodovanie, aj položku napr - čo by označovalo nebodoval??!
alebo ho ako povinné zrušiť úplne, ved komentár a objektívna kritika je,,,
ale to už vieme všetci,či?

ak pojdes cez jeho profil na tu fotku, tak bodovat nemusis
 
Iwn*
ocenenie redakciou 2010-12-12 14:20:36+01
Pripájam sa...
 
Peter Svoboda
ocenenie redakciou 2010-12-12 14:22:21+01
plne s Tebou súhlasím, to isté sa dá pri užívateľoch, ktorým chceš zanechať koment,ale ich nezdecimovať bodovaním..., pre akýkoľvek dôvod, zvlášť nových užívateľov, by to mohlo rozladiť, pritom ale dobre mienená rada ich môže posunúť vpred a je cennejšia ako body
 
Peter Svoboda
ocenenie redakciou 2010-12-12 14:23:28+01
príspevok od: leto
milá redakcia, a užívatelia, ako som už písal, som vcelku spokojný z novou beta verziou web stránky, a zvykám si, a rešpektujem niektoré novinky, ale jednu vec musím,,,
povinné bodovanie je na dlhšiu(možno už rozbehnutú)diskusiu ale jedna vec na nom samotnom mi mierne vadí,,,
pri montáži-koláži, hoc sa mi páči neviem(možno nechcem) posúdit je technickú časť,,,
napr. užívaťeľ Cako ma pochopil, a vždy ked som sa zastavil pod jeho dielom, som teda nebodoval,hoc komentár k nemu bol odo mna priaznivý,,,
nebolo by na zvážení, ak už chceme mať povinné bodovanie, aj položku napr - čo by označovalo nebodoval??!
alebo ho ako povinné zrušiť úplne, ved komentár a objektívna kritika je,,,
ale to už vieme všetci,či?
ten pod, či nad mal patriť k Tvojmu príspevku...
 
leto
2010-12-12 14:25:44+01
príspevok od: Maxx818

ak pojdes cez jeho profil na tu fotku, tak bodovat nemusis
vidíš, a zase dáke zbytočné obchádzanie akože pravidiel,,,
 
leto
2010-12-12 14:30:53+01
príspevok od: Peter Svoboda
plne s Tebou súhlasím, to isté sa dá pri užívateľoch, ktorým chceš zanechať koment,ale ich nezdecimovať bodovaním..., pre akýkoľvek dôvod, zvlášť nových užívateľov, by to mohlo rozladiť, pritom ale dobre mienená rada ich môže posunúť vpred a je cennejšia ako body
áno,to je presne jeden z dovodov,,,
 
leto
2010-12-12 14:31:12+01
príspevok od: Iwn*
Pripájam sa...
 
Maxx818
ocenenie redakciou 2010-12-12 14:32:20+01
body sa odstahovali do Humpolce
 
Cerberus
2010-12-12 14:35:14+01
príspevok od: leto
vidíš, a zase dáke zbytočné obchádzanie akože pravidiel,,,
Nové pravidlá som tu zatiaľ nevidel, je tu predsa ešte len betaverzia, ale ako napísal Maxx818 tak ak máš ponúknuté bodovanie, nemôžeš dať koment. Musíš si kliknúť na autora pod fotkou a ešte raz na konkrétnu fotku (teda 2 kliky) a vtedy môžeš komentovať bez bodovania. Ak dá autor fotku na kritiku a máš ho medzi priateľmi, automaticky Ti ponúkne hodnotenie. Horšie je, ak nejakého autora nemáš medzi priateľmi, vyhľadáš si ho, ideš na jeho galériu, konkrétnu fotku a ajhľa. Môžeš dať len komentár. Ak chceš bodovať a podporiť autora, musíš fotku hľadať cez galériu na kritiku a to je pakáreň. Zatiaľ som to takto vypozoroval.
 
leto
2010-12-12 14:49:42+01
príspevok od: Cerberus
Nové pravidlá som tu zatiaľ nevidel, je tu predsa ešte len betaverzia, ale ako napísal Maxx818 tak ak máš ponúknuté bodovanie, nemôžeš dať koment. Musíš si kliknúť na autora pod fotkou a ešte raz na konkrétnu fotku (teda 2 kliky) a vtedy môžeš komentovať bez bodovania. Ak dá autor fotku na kritiku a máš ho medzi priateľmi, automaticky Ti ponúkne hodnotenie. Horšie je, ak nejakého autora nemáš medzi priateľmi, vyhľadáš si ho, ideš na jeho galériu, konkrétnu fotku a ajhľa. Môžeš dať len komentár. Ak chceš bodovať a podporiť autora, musíš fotku hľadať cez galériu na kritiku a to je pakáreň. Zatiaľ som to takto vypozoroval.
áno, budem sa musieť zrejme preklikavať k výslednému požiadavku,,,
ako vravíš, pakáreň,,,
 
Bronco
2010-12-12 14:58:06+01
díky za nápovědu, na můj vkus je tento způsob bodování opravdu \"pakárna\"
 
Cerberus
2010-12-12 14:58:48+01
príspevok od: leto
áno, budem sa musieť zrejme preklikavať k výslednému požiadavku,,,
ako vravíš, pakáreň,,,
Ideálne riešenie by bolo, keby pod každou fotkou dole bolo na výber tlačidlo pridaj hodnotenie alebo pridaj komentár. A sám si vyberiem čo použijem. Ak autor nedal fotku na kritiku, tak samozrejme tlačidlo pridaj hodnotenie bude nefunkčné.
 
leto
2010-12-12 15:20:52+01
príspevok od: Cerberus
Ideálne riešenie by bolo, keby pod každou fotkou dole bolo na výber tlačidlo pridaj hodnotenie alebo pridaj komentár. A sám si vyberiem čo použijem. Ak autor nedal fotku na kritiku, tak samozrejme tlačidlo pridaj hodnotenie bude nefunkčné.
pod tento návrh sa rád podpíšem,,,
 
misík
2010-12-12 17:16:51+01
Tiež mi nesedí povinné bodovanie,páčilo by sa mi,keby tam bola možnosť výberu.Ináč z beta verziou som velmi spokojný,aj keď mám v tom zatiaľ trocha chaos,ale to sa časom spraví
 
lacoslav
2010-12-12 18:57:39+01
1. Povinné bodovanie je blbosť.
2. Je tu niekde uvedené, čo hodnota bodu znamená? 1=???, 2=???, 3=???.......
3. Tecnická kvalita tu? Ja mám všetky náhľady neostré, to si musím otvoriť každý, aby som videl čo tam vlastne je - strata času!
4. ááááááani sa mi nechce pokračovať, idem na inú stránku! A just nedám toho číňana!
 
lacoslav
2010-12-12 18:58:27+01
Kurník, aj tak naskočil.
 
vader
2010-12-12 19:44:21+01
ako bolo spomenute zatial sa da obist povinne bodovanie tak ze si kliknete na fotku cez profil autora
 
Big Lebowski
2010-12-12 20:00:27+01
Tiež nesúhlasím s povinným bodovaním. Nikdy som tu nebodoval a bodovať nechcem. Mám na to svoj názor ktorý ale teraz nie je podstatný.
Nikde som tu ale čítal, že to povinné bodovanie je bug. Ale neviem čo je na tom pravdy, keďže zatiaľ tu toho veľa nefunguje tak ako má.
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()