Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
IceDive1
2010-09-10 23:14:01+02
tak kompotik si prave pustil svoju oblubenu
http://www.youtube.com/watch?v=_WcWHZc8s2I
 
Granko
2010-09-10 23:16:28+02
Smokie- Needles and Pins

http://www.youtube.com/watch?v=RQCrfyIlZJI







 
Granko
2010-09-10 23:18:07+02
kompótik fajnovo hrá :o)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-09-10 23:18:57+02
príspevok od: quintes
idem medzi vas... urobte mi fleka
že aká šupa profilovica
 
Granko
2010-09-10 23:20:07+02
príspevok od: quintes
dnes mam riadne podryvacnu naladu... vsimni si komenty k teme backstage... ach jaj
veľký brat vidí všetko ;o))
a čo si bol bandurky povyberac, keď tak podrypuješ? :o)
 
quintes
2010-09-10 23:25:45+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
že aká šupa profilovica
juj samemu sa mi lubi :))
 
quintes
2010-09-10 23:26:40+02
príspevok od: Granko
veľký brat vidí všetko ;o))
a čo si bol bandurky povyberac, keď tak podrypuješ? :o)
ja nie som z tych so sadia na jar bandurky aby ich mohli na jesen vyberat....
 
wayne
2010-09-10 23:29:26+02
príspevok od: quintes
ja nie som z tych so sadia na jar bandurky aby ich mohli na jesen vyberat....
hej. ty si z tych co na jar sadi bandurky a na jesen odhana Romov :)
 
Granko
2010-09-10 23:30:04+02
Scorpions - White Dove

http://www.youtube.com/watch?v=nHMhX1Xg0gw
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-09-10 23:30:48+02
príspevok od: quintes
juj samemu sa mi lubi :))
kuwa pumelica a nerozmýšľal si nad bw ?:) bolo by to také art
 
IceDive1
2010-09-10 23:30:56+02
Tak na tuto som sa par krat vyzliekol do naha na verejnosti. :D
http://www.youtube.com/watch?v=1qJaq3jv2P0
 
quintes
2010-09-10 23:31:16+02
príspevok od: wayne
hej. ty si z tych co na jar sadi bandurky a na jesen odhana Romov :)
prestan.. ja som sa koli bandurkom rozviedol... a to myslim smrtelne vazne...
 
Granko
2010-09-10 23:31:34+02
príspevok od: quintes
ja nie som z tych so sadia na jar bandurky aby ich mohli na jesen vyberat....
jasné, ty si z tých, čo na jar pozerá, kde iní sadia bandurky, aby si ich na jeseň mohol vyberať :o)
 
quintes
2010-09-10 23:32:26+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
kuwa pumelica a nerozmýšľal si nad bw ?:) bolo by to také art
vis ze ani nie???? :DDD
 
wayne
2010-09-10 23:32:28+02
príspevok od: quintes
prestan.. ja som sa koli bandurkom rozviedol... a to myslim smrtelne vazne...
:O wau.. tak to je masaker... nuz.. radsej prestanem bo to ni sranda... ci?
 
Granko
2010-09-10 23:33:24+02
príspevok od: quintes
prestan.. ja som sa koli bandurkom rozviedol... a to myslim smrtelne vazne...
toto môže byť zaujímavé...raz to rozoberieme detailnejšie :o)
 
quintes
2010-09-10 23:33:44+02
príspevok od: wayne
:O wau.. tak to je masaker... nuz.. radsej prestanem bo to ni sranda... ci?
uz ma to preslo kludne mozes...cas zahoji vsetky rany... :)
 
quintes
2010-09-10 23:34:44+02
príspevok od: Granko
toto môže byť zaujímavé...raz to rozoberieme detailnejšie :o)
joj Michal, ja ked ti zacnem rozpravat... tak mozes knihu rovno pisat :)) sak, snad bude coskoro prilezitost :)
 
Granko
2010-09-10 23:35:13+02
ok, urobíme rimejk po x rokoch...
dobehnem do BA, pustím ti ju na verejnosti, ty sa donaha vyzlečieš a urobíme z toho článok do školy fotografovania :o)
 
Granko
2010-09-10 23:37:22+02
príspevok od: quintes
joj Michal, ja ked ti zacnem rozpravat... tak mozes knihu rovno pisat :)) sak, snad bude coskoro prilezitost :)
no kúpim dosť hajzláku, pár griflíkov a možno aj :o)
ako povedal niekto, ale za to oného si neviem spomenúť kto - vyčkaj času, ako hus a čierne pivo ;o)))
 
Strana 354 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()