ok, urobíme rimejk po x rokoch...
dobehnem do BA, pustím ti ju na verejnosti, ty sa donaha vyzlečieš a urobíme z toho článok do školy fotografovania :o)
joj Michal, ja ked ti zacnem rozpravat... tak mozes knihu rovno pisat :)) sak, snad bude coskoro prilezitost :)
no kúpim dosť hajzláku, pár griflíkov a možno aj :o)
ako povedal niekto, ale za to oného si neviem spomenúť kto - vyčkaj času, ako hus a čierne pivo ;o)))
offtopic 2 :o)
http://www.youtube.com/watch?v=_WcWHZc8s2I
http://www.youtube.com/watch?v=RQCrfyIlZJI
a čo si bol bandurky povyberac, keď tak podrypuješ? :o)
a čo si bol bandurky povyberac, keď tak podrypuješ? :o)
http://www.youtube.com/watch?v=nHMhX1Xg0gw
http://www.youtube.com/watch?v=1qJaq3jv2P0
dobehnem do BA, pustím ti ju na verejnosti, ty sa donaha vyzlečieš a urobíme z toho článok do školy fotografovania :o)
ako povedal niekto, ale za to oného si neviem spomenúť kto - vyčkaj času, ako hus a čierne pivo ;o)))
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa