Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Matúš Koprda
2010-10-15 13:04:30+02
príspevok od: conan7
povedzte mi prosím. je u mňa chyba či možno nie? lebo niekolko dní mi neide normálne stránka photozone.de
či ja mám niečo pokazené...
skusil som, už asi 5 minút mi nabieha ale výsledok zatiaľ veľmi slabý... Takže chyba asi u nich.
 
conan7
2010-10-15 13:09:19+02
príspevok od: Matúš Koprda
skusil som, už asi 5 minút mi nabieha ale výsledok zatiaľ veľmi slabý... Takže chyba asi u nich.
dobre týmto si ma ukludnil, je škoda že dosrali tú stránku, bolo to fajn čítanie. dik za info.
 
wayne
2010-10-15 16:14:48+02
toto chcem http://www.neatoshop.com/product/F-Stop-Watch
 
Granko
2010-10-15 16:45:20+02
príspevok od: wayne
toto chcem http://www.neatoshop.com/product/F-Stop-Watch
aj ja :o) ešte keby to bolo v hnedej, tak že aká paráda :o)
 
Baluma
2010-10-15 20:53:35+02
príspevok od: Granko
aj ja :o) ešte keby to bolo v hnedej, tak že aká paráda :o)
a ja nie :)

prijemny dobry vecer inak prajem :D
 
Granko
2010-10-15 21:48:16+02
tebe sa nepáčia hodinky resp. takéto hodinky? :o)

že ďakujem a podobne :o)
 
Baluma
2010-10-15 22:00:53+02
príspevok od: Granko
tebe sa nepáčia hodinky resp. takéto hodinky? :o)

že ďakujem a podobne :o)
ja by som ich nechcela, nejdu mi k okuliarom :D
 
Granko
2010-10-15 22:07:19+02
príspevok od: Baluma
ja by som ich nechcela, nejdu mi k okuliarom :D
ty nosíš okuliare? a kde?
lebo na fotke ich nemáš :o)
 
Baluma
2010-10-15 22:13:07+02
príspevok od: Granko
ty nosíš okuliare? a kde?
lebo na fotke ich nemáš :o)
no vacsinou na ociach :D teda na nose su ... no ...

no stara foto a dala som si ich asi ze dole :D joj nemusi byt vsetko hned vidiet no nie?
 
Matúš Koprda
2010-10-15 22:15:18+02
fúú, ľudia, no často sem napíšem ale teraz musím niekde uľaviť svojej duši.
Práve som dopozeral film Vysoké Tatry: Divočina zamrznutá v čase. Som unesený. Keby som bol básnikom, zložil by som o tom filme báseň (((:. Moc ma potešil. Videl to tu niekto?
 
Granko
2010-10-15 22:22:01+02
lebo sa dajú nosiť aj na vlasoch - to je teraz v móde :o)

no nemusí, ale môže ;o)
 
Granko
2010-10-15 22:22:06+02
je piatok, časové znamenie ohlásilo práve 22.22 a ním sa hlási rádio eFoto s pár songami v playliste na večernú pohodu možno pri šálke fajného čajíku či mlieka s Grankom :o)

na začiatok niečo nezvyčajné, no pre mňa song s krásnymi slovami...

Příbuzní - Dlouhý noci

http://www.youtube.com/watch?v=9JHlSAopSVM
 
quintes
2010-10-15 22:23:10+02
klasika piatkovy vecer :) co kto tu dnes ponuka?? :)
 
Granko
2010-10-15 22:23:31+02
no vitaj u nás, ty si tu tuším ešte ani nebol :o)

uľaviť si tu môžeš, ale len duši, lebo osviežovač som nekúpil ;o) nevidel som, ale keď kuknem, dám ti vedieť :o)
 
Granko
2010-10-15 22:27:17+02
príspevok od: quintes
klasika piatkovy vecer :) co kto tu dnes ponuka?? :)
no päťročná sedemdesiatštvorková čerešňovica to nebude :o)
 
Matúš Koprda
2010-10-15 22:28:46+02
príspevok od: Granko
no vitaj u nás, ty si tu tuším ešte ani nebol :o)

uľaviť si tu môžeš, ale len duši, lebo osviežovač som nekúpil ;o) nevidel som, ale keď kuknem, dám ti vedieť :o)
Pamäť je sviňa... bol som, bol. ALe len na skok (:
 
quintes
2010-10-15 22:29:10+02
príspevok od: Granko
no päťročná sedemdesiatštvorková čerešňovica to nebude :o)
mam v plane opat doplnit zasoby inak :) asi si tentokrat zaobstaram slivku :)
 
Baluma
2010-10-15 22:34:12+02
príspevok od: Matúš Koprda
fúú, ľudia, no často sem napíšem ale teraz musím niekde uľaviť svojej duši.
Práve som dopozeral film Vysoké Tatry: Divočina zamrznutá v čase. Som unesený. Keby som bol básnikom, zložil by som o tom filme báseň (((:. Moc ma potešil. Videl to tu niekto?
no ja som ho asi isto nevidela, mozes porozpravat :)
 
Granko
2010-10-15 22:35:47+02
príspevok od: Matúš Koprda
Pamäť je sviňa... bol som, bol. ALe len na skok (:
u mňa nie, ale vtedy som bol zrejme na záchode :o)
 
Baluma
2010-10-15 22:36:09+02
príspevok od: quintes
mam v plane opat doplnit zasoby inak :) asi si tentokrat zaobstaram slivku :)
slivkou sa nikdy nic neskaziiii :) ale ani hruska nie je na zahodenie :D
 
Strana 367 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()