juj teraz som si uvedomil aký som hnusný blížiac sa k svietkom :) čo myslíš mal by som si dať týždeň úsmevu? :)))))))))))))))))))))))))) :))))))))))) :)))))))))))))))))))
mozes skusit...ale ked si klaknes do kuta na polienko, tak to bude to iste :o))
mozes skusit...ale ked si klaknes do kuta na polienko, tak to bude to iste :o))
nebud taký sadista ;)dobre si povedal ;) len skúsiť, ja už nemám na to asi :D, neboj zajtra spravíme 1000 príspevkov, zatial napíš Palovi SS nech prípraví tlačiareň-veľkú-ako-obývačka, dáme všetky príspevky na formát 3,5 m x nekonečno a darujeme redakcii ;) alebo ostane len pri knihe...uvažuj ;) ja idem spať ;)
nebud taký sadista ;)dobre si povedal ;) len skúsiť, ja už nemám na to asi :D, neboj zajtra spravíme 1000 príspevkov, zatial napíš Palovi SS nech prípraví tlačiareň-veľkú-ako-obývačka, dáme všetky príspevky na formát 3,5 m x nekonečno a darujeme redakcii ;) alebo ostane len pri knihe...uvažuj ;) ja idem spať ;)
naco tlaciaren, najlepsia je poctiva rucna robota :o) na dochodku to prepisem na zachodovy papier a vznikne novodoby zvitok z Alexandrijskej kniznice :o))
offtopic 2 :o)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa