Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
2009-12-17 22:26:50+01
príspevok od: conan7
juj teraz som si uvedomil aký som hnusný blížiac sa k svietkom :) čo myslíš mal by som si dať týždeň úsmevu? :)))))))))))))))))))))))))) :))))))))))) :)))))))))))))))))))
mozes skusit...ale ked si klaknes do kuta na polienko, tak to bude to iste :o))
 
conan7
2009-12-17 22:30:26+01
príspevok od:
mozes skusit...ale ked si klaknes do kuta na polienko, tak to bude to iste :o))
nebud taký sadista ;)dobre si povedal ;) len skúsiť, ja už nemám na to asi :D, neboj zajtra spravíme 1000 príspevkov, zatial napíš Palovi SS nech prípraví tlačiareň-veľkú-ako-obývačka, dáme všetky príspevky na formát 3,5 m x nekonečno a darujeme redakcii ;) alebo ostane len pri knihe...uvažuj ;) ja idem spať ;)
 
2009-12-17 22:33:05+01
príspevok od: conan7
nebud taký sadista ;)dobre si povedal ;) len skúsiť, ja už nemám na to asi :D, neboj zajtra spravíme 1000 príspevkov, zatial napíš Palovi SS nech prípraví tlačiareň-veľkú-ako-obývačka, dáme všetky príspevky na formát 3,5 m x nekonečno a darujeme redakcii ;) alebo ostane len pri knihe...uvažuj ;) ja idem spať ;)
naco tlaciaren, najlepsia je poctiva rucna robota :o) na dochodku to prepisem na zachodovy papier a vznikne novodoby zvitok z Alexandrijskej kniznice :o))
 
maTTo_corp
2009-12-18 05:53:47+01
ach jo....zabijem sa? :D
 
wayne
2009-12-18 07:55:47+01
príspevok od: maTTo_corp
ach jo....zabijem sa? :D
robis to zle, nesmies sa zabit, iba porezat, inak by to bol fail ;)
 
SHoDaN
2009-12-18 08:18:59+01
príspevok od: wayne
robis to zle, nesmies sa zabit, iba porezat, inak by to bol fail ;)
porezať... hm, že nakoniec z neho vyrástol dáky EMO?
 
wayne
2009-12-18 08:24:00+01
príspevok od: SHoDaN
porezať... hm, že nakoniec z neho vyrástol dáky EMO?
neviem, pockame ci zacne plakat ;)
 
SHoDaN
2009-12-18 08:34:29+01
príspevok od: maTTo_corp
ach jo....zabijem sa? :D
maTTo_corp robíme si srandu... dúfam,že nenapíšeš adminovi o zrušenie konta a on zruší nás... :o)
 
quintes
2009-12-18 08:56:15+01
koho zabilo?
 
maTTo_corp
2009-12-18 08:59:19+01
Adminovi som už písal..;))))) a áno som true pure satanic progressive vegetarian emo :´(
 
conan7
2009-12-18 11:40:05+01
príspevok od: SHoDaN
maTTo_corp robíme si srandu... dúfam,že nenapíšeš adminovi o zrušenie konta a on zruší nás... :o)
pozor on je veľký bonzák :) ale aj na psa príde mráz ;)
 
maTTo_corp
2009-12-18 11:50:23+01
príspevok od: conan7
pozor on je veľký bonzák :) ale aj na psa príde mráz ;)
Ooops o:))
 
2009-12-18 18:50:43+01
smadi ma...
 
conan7
2009-12-18 18:51:58+01
príspevok od:
smadi ma...
daj si liter vína ;)
 
jake
2009-12-18 18:53:22+01
príspevok od: conan7
daj si liter vína ;)
aj ja chcem
 
2009-12-18 18:54:21+01
príspevok od: conan7
daj si liter vína ;)
vino nemam...len whisky, metaxu a tequilu...asi si dam mlieko s grankom, aby si nevysiel z cviku ;o)
 
conan7
2009-12-18 18:55:20+01
príspevok od: jake
aj ja chcem
no tak sme ostali dvaja trápny Mišo zas ostal pri mlieku ;)
 
jake
2009-12-18 18:57:38+01
príspevok od: conan7
no tak sme ostali dvaja trápny Mišo zas ostal pri mlieku ;)
z mlieka syr a ten sa hodi k vinu, daleko teda nezasiel, tak ci tak bude pit vino
 
bebel
2009-12-18 19:00:29+01
príspevok od:
smadi ma...
..smad moze byt po vselicom :)
 
2009-12-18 19:02:53+01
ked spominate ten syr, dal by som si udeny ostiepok alebo korbace...dokelu, idem radsej na to mlieko s grankom, pridam piskoty, to bude pochutka ;o)
 
Strana 50 z 402
 





Inzercia