Hore
Fórum » Ankety
 

"Referendum" o bodovaní fotiek

Granko
Granko 2011-02-21 19:43:04+01
Ste za zrušenie bodovania fotiek a nahradenie jednoduchým systémom páči/nepáči?

Áno/Nie
 
atus
2011-10-26 17:50:12+02
ja som za zmenu
aj ked zjednotene hlasovanie v ktorom by bolo viac moznosti (3-5) by bolo este lepsie
 
LastHit
2011-10-26 18:15:12+02
príspevok od: Stratený Stano
Ja by som strašne rád vedel, prečo o komentároch najviac mudrujú tí, ktorí ich píšu najmenej - komentáre, komentáre, nech sa píšu komentáre...!!!
Prepáč LastHit, za 10 mesiacov si ich napísal 35, to je 3,5 na mesiac, teda z prižmúreným okom 1 za týždeň... Keď ich napíšeš 100 za týždeň, potom bude mať tvoje slovo váhu... Asi veľa fotíš...
No nemam v profile ani jednu fotku, takze asi ani to nie No takych ako ja (povedzme ze pasivnych), je nas tu dost vela. A to som tu 6.5 dna v tyzdni. No vsetko ma svoje dovody.
 
Photograph33
2011-10-26 18:47:17+02
Pre uchylne komentare Slovakov zrusim fotogaleriu aj ja.......je to tu s fotografiami o nicom.....ked debil nevie co ma napisat napise volovinu......uroven absolutne ziadna.....toto je Slovensko ..!!!!!!!! Dobre svetlo prajem....
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-10-26 20:18:05+02
príspevok od: LastHit
No nemam v profile ani jednu fotku, takze asi ani to nie No takych ako ja (povedzme ze pasivnych), je nas tu dost vela. A to som tu 6.5 dna v tyzdni. No vsetko ma svoje dovody.
Dúfam, že som ťa neurazil či nenahneval, to som vôbec nemal v úmysle, nič osobné voči tebe nemám, len si mi poslúžil ako dobrý príklad... Naozaj a fakt najviac komenty požadujú tí, ktorí ich najmenej píšu a zrejme som už postarší pán a som preto na kadečo alergický...
Takže ešte raz - nič proti tebe...
 
LastHit
2011-10-26 20:58:30+02
príspevok od: Stratený Stano
Dúfam, že som ťa neurazil či nenahneval, to som vôbec nemal v úmysle, nič osobné voči tebe nemám, len si mi poslúžil ako dobrý príklad... Naozaj a fakt najviac komenty požadujú tí, ktorí ich najmenej píšu a zrejme som už postarší pán a som preto na kadečo alergický...
Takže ešte raz - nič proti tebe...
Nie, to v ziadnom pripade. Ani som neoponoval, takze v zasade s tebou suhlasim. Iba som podotkol, ze tak ako ja, asi aj viac ludi ma na to svoje dovody.
Rodicia ma naucili, ze si mam dat vzdy pre a proti. A to co prevazi, tym sa riadit. A ked sa pozriem na ephoto a moje predchadzajuce (cca rocne) skusenosti s nim, tak je pre mna vacsie plus byt pasivny, citat forum, ucit sa, hladat motivaciu a ... ako sa hovori ucit sa na chybach inych.
 
Fatty
2011-10-27 19:10:55+02
zaujímavé čítanie...ktovie koľkí sa v tom našli
http://digiarena.e15.cz/proc-vlastne-fotite-a-nepotrebujete-terapii_1
 
Strana 9 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()