Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Panasonic Lumix FZ1000 alebo FZ100 II ?

cimbo
cimbo 2023-03-08 17:33:04+01
Ahojte, prosim vas o radu ci sa oplati investovat o 170€ viac za vylepsenu verziu Lumix FZ1000 II. Alebo kupit radsej starrsi model FZ1000.

Aktualne sa totiz FZ1000 da kupit za 570€, ale FZ1000 II od 739€ vyssie.

Dakujem
 
cimbo
2023-03-10 10:16:03+01
príspevok od: gytheio
tipni si kolki tu chceli poradit... stovky, a kolki tu aj ostali? nikto, tipni si kolko takychto cirkusov tu uz fatality zinscenoval... stovky
Mne Fatality poradil, tak, ze nezdielam tvoj nazor.
Ten kto tu zacal byt voci mne neprijemny a mi to znechutil si bol ty.
Prihlasil som sa sem pred par dnami a pozadie fora nepoznam a ani ma to nezaujima.
Prisiel som si pre radu a vysledok som prave opisal.
0
5
 
gytheio
2023-03-10 10:29:46+01
príspevok od: cimbo
Mne Fatality poradil, tak, ze nezdielam tvoj nazor.
Ten kto tu zacal byt voci mne neprijemny a mi to znechutil si bol ty.
Prihlasil som sa sem pred par dnami a pozadie fora nepoznam a ani ma to nezaujima.
Prisiel som si pre radu a vysledok som prave opisal.
ked nepoznas to pozadie preco sudis? a vobec by tato debata nemusela byt tam kde je keby si na mna z nicoho nic nevyblafol, ze ti chcem nadavat, upozornil som ta na to, ze som ti nedal na to dovod ale ty klapky na ociach a svoje... ako som povedal takych tu boli stovky a fataliti si spravy ciarku, to je cele.
-2
0
 
gytheio
2023-03-10 10:44:41+01
príspevok od: Paladin25
Ano najjednoduchšie je sa zbaviť zodpovednosti. A otočiť pohľad preč ... nepozerať sa ...

Pozri sa ako len v tomto vlákne komunukujú všetci ostatný a ako komunikuje Gytheio. Ja tam vidím dosť veľký rozdiel.

Nech sa páči tu máš odkaz na čo som napríklad narážal v mojom príspevku, či je to pravda alebo nie je ľahko dokázateľné, stačí čítať a urobiť si názor sám.

www.ephoto.sk/forum/7/31957/digitalna-alternativa-analogoveho-fotoaparat-na-film/

tak ako raz fatality napisal mne, ze pojde po mne, teraz ja pisem tebe, ze pojdem po tebe lebo si ludska spodina
-2
0
 
Fuser
2023-03-10 10:59:11+01
príspevok od: cimbo
Mne Fatality poradil, tak, ze nezdielam tvoj nazor.
Ten kto tu zacal byt voci mne neprijemny a mi to znechutil si bol ty.
Prihlasil som sa sem pred par dnami a pozadie fora nepoznam a ani ma to nezaujima.
Prisiel som si pre radu a vysledok som prave opisal.
Vsetky vacsie debaty tu koncia rovnako


Najlepsie co mozes urobit je to FILTROVAT. NECITAJ-NEODPOVEDAJ na co netreba, skratka ako reklamu na web stranach. Ked nebude PING potom nebude ani PONG.

0
1
 
martinmlm
2023-03-10 11:20:03+01
príspevok od: cimbo
Presne si to vystihol a som vdacny kazdemu kto sa noveho clena zastane. Pravda tiez je ze nemam chut sem uz davat ziadny dalsi prispevok, tak ze, tak ako rychlo som sem prisiel, tak rychlo aj odidem.
Bohuzial je to smutne ale je to tak, navyse to nie je jedine forum, kde sa toto deje.
Klavesnicovy hrdinovia a dezolati skryty za nick je hrdnistvo dnesnej doby
na debaty tu sa vykašli. Keď sa chceš učiť fotiť, zaplať si poplatok aby si mohol čítať zamknuté články. Za tak smiešny poplatok toľko info o fotografovaní čo sa tu za tie roky popísalo si myslím hocikde nenájdeš. A to že ti niekto poradí hoc aj blbosť, ťa donúťi aby si sám začal rozmýšlať a sám hľadať a posunie ťa to ďalej, ako keď ťa budú len hladkať a chváliť.
0
4
 
admin
redakcia ephoto.sk 2023-03-10 13:28:15+01
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()