Hore

Manfrotto Manhattan collection

Kolekcia tašiek a batohov Manfrotto Manhattan je určená do mesta. Naznačuje to aj názov kolekcie, inšpirovaný newyorským ostrovom.

Nová kolekcia fototašiek a fotobatohov Manfrotto Manhattan je ideálna pre ľudí, dochádzajúcich do mesta, ktorí sú so svojím fotografickým vybavením vždy na cestách. Tašky sú určené na prenášanie, aj keď sa potrebujete presunúť z domu do práce alebo kamkoľvek na bicykli, pešo alebo iným spôsobom. Vďaka svojmu mestskému vzhľadu budú dokonalým spoločníkom pre vaše každodenné fotografovanie v meste! Rad Manhattan spoločnosti Manfrotto je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov s dôrazom na estetiku - až do detailov. Tašky a batohy sú navrhnuté tak, aby boli vysoko funkčné, a bez námahy sa premenia z fotografie na nosič médií a pohodlne pojmú všetko, čo potrebujete v dni plnom akcií mesta.

Pre kolekciu Manhattan je charakteristická nenápadná, pritom moderná, tmavošedá farba. Všetka vonkajšia tkanina je tvorená z RipStop materiálu z etylenvinylacetátových a nylonových vlákien, ktoré sú vodoodpudivé. Spodná časť je z odolnejšieho materiálu. Oproti doteraz predstaveným kolekciám tašiek a batohov Manfrotto, je Manhattan univerzálnejšia, pretože využíva vyberateľné vložky pre fototechniku. V prvom rade sú to bezkompromisné produkty pre nosenie fototechniky, ktoré ale môžete zmeniť na obyčajné tašky a batohy.

Kolekciu tvoria dva batohy, dva messengery, jeden roller a jedna taška. Všetky sa predávajú aj u nás. Tri z produktov získali prestížne ocenenie Red Dot Award, za dizajn.

https://www.manfrotto.com/global/products/camera-bags/?vis_product_collection=333%2C333/

Manfrotto Manhattan camera backpack mover-50 for DSLR/CSC

Batoh Manfrotto Manhattan je navrhnutý tak, aby bol dokonalým spoločníkom pre rušné mestské dochádzanie a každodenné fotografovanie v meste. Jeho mimoriadne funkčné vnútorné puzdro obsahuje nový Flexy Camera Shell, inovatívny ochranný systém vyvinutý spoločnosťou Manfrotto. Je dostatočne veľký na to, aby sa do neho zmestili vaše zrkadlovky s nasadeným objektívom 70-200/2,8 a až 4 ďalšie objektívy alebo blesk. Aj keď sa jedná o jednokomorový batoh, je rozdelený na dve časti. K prvej je prístup zhora. Zmestí sa tam fotoaparát s jedným až dvomi objektívmi a nájdete tu aj vrecko pre drobné príslušenstvo. Zozadu je prístup k druhej väčšej časti, kde sa zmestí fotoaparát so štyrmi objektívmi a bleskom. Celková kapacita je tak 2 fotoaparáty a až 9 objektívov.

Na prednú stranu môžete upevniť statív, alebo helmu, pomocou systému Tripod NeverLose. Sú tu aj dve polstrované priehradky, do ktorých sa zmestí 15,6" notebook a iPad Pro 9,7".

Polstrované ramenné popruhy poskytujú maximálne pohodlie pri nosení a prinášajú ideálne rozloženie hmotnosti. Nechýba hrudný a bedrový popruh. Súčasťou batohu je aj pláštenka do dažďa.

 • Materiál: RipStop – etylenvinylacetátové a nylonové vlákna
 • Farba: tmavo šedá
 • Hmotnosť: 1,58 kg
 • Vnútorné rozmery (Š x V x H): 30 x 18 x 49 cm
 • Vonkajšie rozmery (Š x V x H): 32 x 20 x 50 cm
 • Rozmery vrecka pre notebook / tablet: 26 x 2 x 42 cm
 • Rozmery priehradky pre kameru: 26 x 14 x 42 cm
 • Rozmery priehradky pre osobné veci: 26 x 14 x 15 cm
 • Kapacita: 2 DSLR / CSC fotoaparáty, 6 až 9 objektívov, 15,6” notebook / tablet
 • Príklady kompatibilných kamier: Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T2, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony A7R III, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Panasonic Lumix DMC-GH5, Fujifilm X-T20, Sony Alpha 9 a mnoho ďalších.
 • Odporúčaná MOC: 133€


https://www.manfrotto.com/global/manhattan-camera-backpack-mover-50-for-dslr-csc-mb-mn-bp-mv-50/

Manhattan Runner-50 camera roller bag for DSLR/CSC

Manfrotto Manhattan Runner 50 je cestovný fotografický kufor v elegantnom mestskom štýle, ktorý je určený k pohodlnému a bezpečnému prenášaniu profesionálnych CSC aj DSLR fotoaparátov a všetkého potrebného vybavenia. Je to jednokomorový roller, ale rozdelený podobne ako batoh mover-50. Časť priestoru je prístupná zhora a zvyšok spredu. Celé vnútro je možné vybrať a zmeniť tak fotoroller na klasický cestovný kufor na kolieskach.

Vnútorný priestor tak ponúka dostatok miesta pre 2 samotné prístroje s pripevneným objektívom, ďalších 3 až 5 objektívov, jeden 17" notebook a veľa drobného príslušenstva.

V hornej časti kufra môžete uložiť druhý fotoaparát s príslušenstvom, ale tento priestor využijete aj pre uskladnenie dronu (DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum, DJI Mavic Air, DJI Mavic 2 Pro alebo DJI Mavic 2 Zoom), či vašich osobných cenností. Pevná viacvrstvová konštrukcia s Manfrotto Camera Protection System potom ponúka skvelú ochranu. Praktické popruhy zaistia maximálny uhol pri otvorení veka, čo výrazne uľahčí balenie veľkých predmetov do kufra.

Systém Tripod NeverLose umožní externé pripnutie statívu, cyklistickej prilby, skateboardu atď.

Manhattan Runner-50 má odnímateľnú vložku, ktorú v okamihu oka premeníte na batoh s pohodlnými ramennými popruhmi.

Kufor je možné prenášať pomocou horných a bočných rukovätí, avšak má aj spodnú rukoväť pre prípad, že ho budete potrebovať niesť nad hlavou. Keďže je to roller, nechýbajú dve kolieska s hladkým chodom a teleskopická rukoväť. Súčasťou je aj ochranná pláštenka do dažďa.
 • Materiál: RipStop – etylenvinylacetátové a nylonové vlákna
 • Farba: tmavo šedá
 • Hmotnosť bez vyberateľných vložiek: 2,4 kg
 • Celková hmotnosť: 3,3 kg
 • Vnútorné rozmery (Š x V x H): 33 x 16 x 48 cm
 • Vonkajšie rozmery (Š x V x H): 35 x 20 x 50 cm
 • Rozmery vrecka pre notebook / tablet: 32 x 2 x 42 cm
 • Rozmery priehradky pre kameru: 30 x 13 x 44 cm
 • Objem: 18,5 l
 • Kapacita: 2 DSLR / CSC fotoaparáty s nasadeným objektívom, ďalších 5 objektívov, 17" notebook / tablet
 • Príklady kompatibilných kamier: Canon EOS M10, Canon EOS M100, Canon EOS M3, Canon EOS M5, Canon EOS M6, Fujifilm X-A2, Fujifilm X-A3, Fujifilm X-A10, Fujifilm X-E2S, Fujifilm X-E3, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Leica TL, Leica TL2, Nikon 1 J4, Nikon 1 J5, Nikon 1 S2, Nikon 1 V3, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M5 II, Olympus PEN E-PL7, Olympus PEN E-PL8, Olympus PEN-F, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GF7, Panasonic Lumix DMC-GF8, Panasonic Lumix DMC-GF9, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GM5, Panasonic Lumix DMC-GX7 Mark II, Panasonic Lumix DMC-GX8, Panasonic Lumix DMC-GX80, Panasonic Lumix DMC-GX85, Panasonic Lumix DMC-GX800, Panasonic Lumix DMC-GX850, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9, Sony Alpha a5000, Sony Alpha a5100, Sony Alpha a6000, Sony Alpha a6300, Sony Alpha a6500, Sony A7R III, Yi M1 a mnoho ďalších.
 • Odporúčaná MOC: 212€


https://www.manfrotto.com/global/manhattan-camera-roller-bag-for-dslr-csc-mb-mn-r-rn-50/

Manhattan camera backpack Mover-30 for DSLR/CSC

Manfrotto Manhattan Mover 30 Backpack je jednokomorový fotobatoh v elegantnom mestskom štýle, ktorý je určený k pohodlnému a bezpečnému prenášaniu profesionálnych CSC aj DSLR fotoaparátov a všetkého potrebného vybavenia. Vnútorný priestor tak ponúka dostatok miesta pre fotoaparát, prípadne dva, 3 až 6 objektívov, 14" notebook alebo väčší tablet a veľa drobného príslušenstva alebo osobných vecí.

Aj tu je vyberateľná vložka so systémom Flexy Camera Shell, inovatívnym ochranným systémom vyvinutým spoločnosťou Manfrotto. Do hornej časti sa zmestí fotoaparát s jedným až dvomi objektívmi. Do spodnej fotoaparát s nasadeným teleobjektívom typu 70-200/4 a až 3 ďalšie objektívy.

Prístup do hlavného priestoru je zaistený panelom so zipsom, ktorý smeruje k chrbtu nositeľa, čo pomáha minimalizovať riziko krádeže. Na boku potom nájdete pútka pre externé pripevnenie statívu. Polstrované ramenné popruhy poskytujú maximálne pohodlie pri nosení a prinášajú ideálne rozloženie hmotnosti. Nechýba hrudný a bedrový popruh. Na prednú stranu môžete upevniť statív, alebo helmu, pomocou systému Tripod NeverLose. Súčasťou batohu je aj pláštenka do dažďa.


 • Materiál: RipStop – etylenvinylacetátové a nylonové vlákna
 • Farba: tmavo šedá
 • Hmotnosť: 1,41 kg
 • Vnútorné rozmery (Š x V x H): 26 x 13 x 41 cm
 • Vonkajšie rozmery (Š x V x H): 29 x 17 x 44 cm
 • Rozmery vrecka pre notebook / tablet: 24 x 2 x 38 cm
 • Rozmery priehradky pre kameru: 26 x 13 x 41 cm
 • Kapacita: 1 DSLR / CSC fotoaparát, 3 až 4 stredne veľké objektívy, 14 "notebook / tablet
 • Príklady kompatibilných kamier: Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9, Sony A7R III a mnoho ďalších.
 • Odporúčaná MOC: 119€


https://www.manfrotto.com/global/manhattan-camera-backpack-mover-30-for-dslr-csc-mb-mn-bp-mv-30/

Manhattan camera messenger Speedy-30 for DSLR

Speedy-30 je väčší messenger s nezvyčajne riešeným prístupom k technike. Veko sa odklápa dopredu, smerom od fotografa, takže pri manipulácii s technikou ho nemusí držať, sú v ňom praktické vrecká pre drobné príslušenstvo. Taška je určená pre väčší fotoaparát, napr. profesionálnu zrkadlovku s objektívom a ďalšími tromi objektívmi, vrátane typu 70-200/2,8. Vyberateľná vložka je vybavená systémom Flexy Camera Shell. Speedy-30 je vhodný pre 14" notebook a 9,7" tablet.

K dispozícii sú aj úchyty pre statív Tripod NeverLose a priestor pre uloženie osobných vecí. Po stranách sú dve kapsy, vpredu priestor pre osobné veci. Popruh je polstrovaný. Taška je navyše vybavená stabilizačným popruhom, ktorý vám umožní pohodlnú a bezpečnú jazdu na bicykli, kolobežke, alebo skejtborde. Pri rozmaroch počasia oceníte aj nepremokavú pláštenku. • Materiál: RipStop – etylenvinylacetátové a nylonové vlákna
 • Farba: tmavo šedá
 • Hmotnosť: 1,07 kg
 • Vnútorné rozmery (Š x V x H): 40 x 14 x 28 cm
 • Vonkajšie rozmery (Š x V x H): 43 x 16 x 30 cm
 • Rozmery vrecka pre notebook / tablet: 39 x 2 x 26 cm
 • Rozmery priehradky pre kameru: 36 x 12,5 x 23,5 cm
 • Kapacita: 1 DSLR / CSC fotoaparáty, 3 až 5 objektívov, 14" notebook / tablet
 • Príklady kompatibilných kamier: Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9, Sony A7R III a mnoho ďalších.
 • Odporúčaná MOC: 97€


https://www.manfrotto.com/global/manhattan-camera-messenger-speedy-30-for-dslr-mb-mn-m-sd-30/

Manfrotto Manhattan camera messenger speedy-10 for DSLR/CSC

Speedy 10 je stredne veľký messenger tradičného dizajnu. Veko drží dvojica suchých zipsov. Prístup k technike je aj zhora cez diskrétny otvor chránený zipsom. Vyberateľná vnútorná vložka je vybavená systémom prepážok Flexi Camera Shell. Do vnútra sa zmestí pokročilá zrkadlovka alebo väčšia bezzrkadlovka (bez gripu) s nasadeným objektívom a ďalšími 2 až 3 objektívmi. Vo vnútri je aj priestor pre 12” notebook alebo väčší tablet.

Vpredu aj vzadu sú vrecká pre osobné potreby a drobné príslušenstvo. Na jednom boku je kapsa, napr. na fľašku s nápojom. Na messenger je možné upevniť aj menší statív. Popruh je polstrovaný, doplnený je stabilizačným popruhom, ktorý oceníte pri jazde na bicykli, kolobežke alebo skejtborde. Pribalená je pláštenka do dažďa.
 • Materiál: RipStop – etylenvinylacetátové a nylonové vlákna
 • Farba: tmavo šedá
 • Hmotnosť: 880 g
 • Vnútorné rozmery (Š x V x H): 33 x 11 x 23 cm
 • Vonkajšie rozmery (Š x V x H): 36 x 14 x 27 cm
 • Rozmery vrecka pre notebook / tablet: 24 x 2 x 38 cm
 • Rozmery priehradky pre kameru: 33 x 2 x 22 cm
 • Rozmery priehradky pre osobné veci: 4 x 11 x 19 cm
 • Kapacita: 1 DSLR / CSC fotoaparáty, 2 až 3 stredne veľké objektívy, 12,9" notebook / tablet
 • Príklady kompatibilných kamier: Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T2, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony A7R III, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Panasonic Lumix DMC-GH5, Fujifilm X-T20, Sony Alpha 9 a mnoho ďalších.
 • Odporúčaná MOC: 86€


https://www.manfrotto.com/global/manhattan-camera-messenger-speedy-10-for-dslr-csc-mb-mn-m-sd-10/

Manfrotto Manhattan 3 way shoulder bag changer-20 for DSLR/CSC

Netradičná fototaška, ktorá sa dá nosiť tromi spôsobmi, v ruke, cez plece a na chrbte. Aj tu nájdete vo vnútri vyberateľnú vložku s priečkami typu Flexi Camera Shell. Zmestí sa doň väčšia zrkadlovka s objektívom typu 70-200/2,8 a ďalšie 2 až 3 objektívy. Do Changer 20 sa zmestí aj 15" notebook + iPad Pro 9.7". Prístup k technike je zhora, cez zipsom chránený otvor. Na prednej aj zadnej časti sa nachádzajú kapsy pre osobné veci alebo drobné príslušenstvo.

Taška má zabudovaný držiak pre statív a aj pláštenku do dažďa. Navyše je vybavená stabilizačným popruhom, ktorý vám umožní pohodlne cestovať na bicykli či skejtborde.


 • Materiál: RipStop – etylenvinylacetátové a nylonové vlákna
 • Farba: tmavo šedá
 • Hmotnosť: 1,24 kg
 • Vnútorné rozmery (Š x V x H): 32 x 12 x 41 cm
 • Vonkajšie rozmery (Š x V x H): 35 x 14 x 44 cm
 • Rozmery vrecka pre notebook/tablet: 35 x 2 x 29 cm
 • Rozmery priehradky pre kameru: 20 x 10 x 29 cm
 • Rozmery priehradky pre osobné veci: 35 x 2 x 29 cm
 • Kapacita: 1 DSLR / CSC fotoaparát, 2 až 3 stredne veľké objektívy, 15" notebook, 9,7" tablet
 • Príklady kompatibilných kamier: Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T2, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony A7R III, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Panasonic Lumix DMC-GH5, Fujifilm X-T20, Sony Alpha 9 a mnoho ďalších.
 • Odporúčaná MOC: 105€


https://www.manfrotto.com/global/manhattan-3-way-shoulder-bag-changer-20-for-dslr-c-mb-mn-t-ch-20/

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
marianr
2020-11-11 10:18:24
manfroto článok na každý týždeň
 
fatality
2020-11-11 10:35:40
príspevok od: marianr
manfroto článok na každý týždeň
tak..ked firmy nedavaju ephotu vyrobky na recenzie,tak je zle..ked davaju,tak je zle tiez.. ..slovaci nevyhovies.. ..
 
matpi
2020-11-11 12:08:41
Zvazoval som Mover ale nakoniec som zobral Wandrd. Hlavne kvoli vrchnej casti, kam mozem pohodlne dat mikinu alebo bundu a kvoli moznosti upevnit stativ odspodu, co mi vyhovuje viac ako ho mat vzadu.
 
fatality
2020-11-11 12:35:27
tieto sa mi pacia viac,nez ten khaki-maskac patchwork "do mesta"..
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované