Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

PENTAX

SalvadorD
SalvadorD 2009-05-30 17:29:00+02
Pre fanusikov Pentax znacky
 
bonifacko
2010-05-22 12:19:19+02
Chcel povedat, že C/N su jedničky a vsetko ostatne je shit.
 
Golem
2010-05-22 14:56:27+02
príspevok od: bonifacko
Chcel povedat, že C/N su jedničky a vsetko ostatne je shit.
jaaaaj. alebo chcel ukazat co vsetko on vie a aky je mudry. Skoda nevyslo mu to. idem kupovat Pentax k-x(shit). Nema nahodou pentax dlhsiu historiu ako N a C?
 
bonifacko
2010-05-22 16:43:14+02
Gratulujem k rozhodnutiu. Keby si chcel vopred vidiet navod:
http://www.ulozto.sk/4718795/opm-camera-cze.pdf
 
zelovoc
2010-05-22 17:04:06+02
kazda znacka ma to svoje a je len dobre ze su a ze sa predbiehaju. pentax je outsider, vzdy nim bol a vzdy isiel svojou cestou. a funguje mu to uz dlho predlho.
 
Rastislav
2010-05-22 19:19:47+02
Ešte k tým ostriacim bodom. Mne na k20 sa ich zobrazovanie dá vypnúť alebo zapnúť v menu. Nie je to tak aj v k-x? Lepšie ako špekulovať je priamo sa spýtať v exapre, netreba hneď ísť ku konkurencii.
 
bonifacko
2010-05-22 19:52:04+02
príspevok od: Rastislav
Ešte k tým ostriacim bodom. Mne na k20 sa ich zobrazovanie dá vypnúť alebo zapnúť v menu. Nie je to tak aj v k-x? Lepšie ako špekulovať je priamo sa spýtať v exapre, netreba hneď ísť ku konkurencii.
Nie, neda sa to zapnuť, lebo to tam fakt nie je. Aj recenzie to vytykaju.
■No visible AF points in viewfinder
http://www.dpreview.com/reviews/pentaxkx/page29.asp
 
quaq
2010-05-23 00:22:50+02
presne tolko ako Nikon F100 ;)
 
quaq
2010-05-23 00:25:21+02
príspevok od: bonifacko
Chcel povedat, že C/N su jedničky a vsetko ostatne je shit.
kurník ty ale vieš čítať medzi riadkami :D
 
Azimut
2010-05-23 08:33:19+02
Ja by som len k tým ostriacim bodom. Prešiel som na K-x z kompaktu,som nanajvýš spokojný,ostriaci bod mám na stred a ako bolo tu spomínané,v hľadáčiku vidím,kde je stred,keď foťák zaostrí,tak to pípne,zobrazí sa tmavý kosoštvorček a je to. Fakt v tom nevidím vonkoncom žiadny,ale ozaj žiadny problém.Ahojte.
 
Golem
2010-05-24 16:49:11+02
príspevok od: Azimut
Ja by som len k tým ostriacim bodom. Prešiel som na K-x z kompaktu,som nanajvýš spokojný,ostriaci bod mám na stred a ako bolo tu spomínané,v hľadáčiku vidím,kde je stred,keď foťák zaostrí,tak to pípne,zobrazí sa tmavý kosoštvorček a je to. Fakt v tom nevidím vonkoncom žiadny,ale ozaj žiadny problém.Ahojte.
Ale keby to mal tak mu uz fakt nieje co vytknut
 
WildSammy
2010-05-24 17:55:26+02
Ja osobne mam na K20tke vypnute zobrazenie bodov v hladaciku z roznych dovodov, cize nezobrazovanie bodov na K-x by mi vobec nevadilo :))
 
maTTo_corp
2010-05-24 18:04:02+02
príspevok od: zelovoc
teraz som si kupil toto tu a kupodivu nema to ziadne ostriace body, dokonca aj ostrit treba rucne a predstav si ze sa to da. takze no stress.
100 bodov :))))
 
zelovoc
2010-05-24 18:27:40+02
príspevok od: Golem
Ale keby to mal tak mu uz fakt nieje co vytknut
ale hadam by si nechcel aby si uz dnes mohol kupit dokonaly fotoaparat? naco by si kupoval dalsi?
 
zelovoc
2010-05-24 18:28:53+02
príspevok od: maTTo_corp
100 bodov :))))
cele by to bolo paradne akurat, ze tie ceny:
film kodak bw400cn: 5,80
vyvolanie a tlac 36 fotografii 10x15cm: 8,05 eur
takze za 36 fotiek to je 13,85 eur a to je ze kua dost.
 
maTTo_corp
2010-05-24 19:41:28+02
príspevok od: zelovoc
cele by to bolo paradne akurat, ze tie ceny:
film kodak bw400cn: 5,80
vyvolanie a tlac 36 fotografii 10x15cm: 8,05 eur
takze za 36 fotiek to je 13,85 eur a to je ze kua dost.
to vieš, full frame je drahá záležitosť ;))))))
 
zelovoc
2010-05-24 19:51:29+02
príspevok od: maTTo_corp
to vieš, full frame je drahá záležitosť ;))))))
njn, citim sa ako burzuj. hreje mi to ego... >:o
 
Granko
2010-05-25 15:48:09+02
príspevok od: WildSammy
Ja osobne mam na K20tke vypnute zobrazenie bodov v hladaciku z roznych dovodov, cize nezobrazovanie bodov na K-x by mi vobec nevadilo :))
našiel si hranice P-čka? tentokrát sa rozhodnutie asi nezmení...či?
 
WildSammy
2010-05-25 17:10:42+02
príspevok od: Granko
našiel si hranice P-čka? tentokrát sa rozhodnutie asi nezmení...či?
nie, nie, hranice Px som nenasiel. Celemu Px na SK neprospieva oficialne zastupenie tejto znacky na SK a hlavne ich pristup. Mal by niekto napisat do Px, aby to na SK dali niekomu schopnejsiemu.
 
Granko
2010-05-25 17:24:37+02
príspevok od: WildSammy
nie, nie, hranice Px som nenasiel. Celemu Px na SK neprospieva oficialne zastupenie tejto znacky na SK a hlavne ich pristup. Mal by niekto napisat do Px, aby to na SK dali niekomu schopnejsiemu.
z inzerátu som mal pocit, že migruješ k susedom :o)
mám pocit, že oni sú veľmi privátna firma, čo by bolo normálne v pohode, no vzhľadom na zastúpenie svetovej značky ma to udivuje...
 
branozachar
2010-05-25 19:51:12+02
prosim poradte - planujem kupit zvacsovaciu ocnicu O-ME53 k K200D - aku mate s nou skusenost? oplati sa nad tym uvazovat?
 
Strana 31 z 49
1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 48 49
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()