kolko milych preklepov :o))
ahaaa, takze preto som este nevidel ani jedno vlakno ci temu ci co zalozene od teba :o)) ani mna si sa neopytala cez ss, vsak som ´mudrost ePhota´ ako ma jeden ujo pomenoval :o)))))
:D na deti este mam cas, resp. na ne vobec nemam cas
Jano, ani ma netoto :o))) jedine, co ma na tomto svete zmysel, je pozriet sa na svoje potomstvo, zobrat ho do narucia a vystiskat od radosti...
vykasli sa na prachy, tie boli, su aj budu a tahaj poriesit nieco, kym este vladzes :o)
ber si priklad zo Slava - ten ma tri dcery, krasnu zenu, tomu je sveta zit :o)
offtopic 2 :o)
ahaaa, takze preto som este nevidel ani jedno vlakno ci temu ci co zalozene od teba :o)) ani mna si sa neopytala cez ss, vsak som ´mudrost ePhota´ ako ma jeden ujo pomenoval :o)))))
vykasli sa na prachy, tie boli, su aj budu a tahaj poriesit nieco, kym este vladzes :o)
ber si priklad zo Slava - ten ma tri dcery, krasnu zenu, tomu je sveta zit :o)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa