Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:37:30+01
nat elevízor = na televízor :))
 
2009-12-11 22:37:47+01
príspevok od: Slavo Jancisin
nestraš, viem že starecká demencia prichádza pomaly a nenápadne, ale v mojom veku sa mi to zdá priskoro :)))
ja to beriem tak, ze ked sa ohlasi prostata, neprekvapi ma to :o)) vsak zijeme v rychlej dobe :o))
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:38:36+01
príspevok od:
ja to beriem tak, ze ked sa ohlasi prostata, neprekvapi ma to :o)) vsak zijeme v rychlej dobe :o))
to bol osemstý príspevok :))) už len 200 do roztopenia :)))
 
bebel
2009-12-11 22:40:22+01
stihol si poprepinat vypnuty od 1 do mrte? - sa nezdas :)
 
kralik_j
2009-12-11 22:41:28+01
no, hm, stale hladam zmysel tohoto vlakna, co mam vari precitat 27 listov? :/
 
2009-12-11 22:41:48+01
kolko milych preklepov :o))
ahaaa, takze preto som este nevidel ani jedno vlakno ci temu ci co zalozene od teba :o)) ani mna si sa neopytala cez ss, vsak som ´mudrost ePhota´ ako ma jeden ujo pomenoval :o)))))
 
2009-12-11 22:42:49+01
ani 7edem sro? :o)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:43:29+01
príspevok od: kralik_j
no, hm, stale hladam zmysel tohoto vlakna, co mam vari precitat 27 listov? :/
zmysel je možno v tom, že zmysel nehľadaj ... tu sa píše, čo ťa práve napadne ... napr. práškovacie lietadlo
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:44:09+01
to pozerám cez web, bo to stačí počúvať :)))
 
bebel
2009-12-11 22:44:28+01
príspevok od: kralik_j
no, hm, stale hladam zmysel tohoto vlakna, co mam vari precitat 27 listov? :/
netreba vasde hladat zmysel, mozno to pojde lahsie i v zivote...
 
2009-12-11 22:44:35+01
príspevok od: kralik_j
no, hm, stale hladam zmysel tohoto vlakna, co mam vari precitat 27 listov? :/
janci, to sa nepyta, to je samozrejme :o)) alebo pohladaj v archive :o))
 
2009-12-11 22:46:29+01
príspevok od: Slavo Jancisin
to pozerám cez web, bo to stačí počúvať :)))
vsak aj ja, este mame 10 minut :o) kukal som Prci, prci, prcicky 2009 ale kvoli tejto veselej debate som to stopol, dopozeram zajtra :o))
 
kralik_j
2009-12-11 22:47:47+01
uf, :) uz zmurim nevladzem hladat, som hore odb 5h :)
 
2009-12-11 22:48:44+01
príspevok od: kralik_j
uf, :) uz zmurim nevladzem hladat, som hore odb 5h :)
co ti deti plakali ci ta kohut zobudil? :o))
 
kralik_j
2009-12-11 22:50:48+01
:D na deti este mam cas, resp. na ne vobec nemam cas
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:52:09+01
príspevok od:
vsak aj ja, este mame 10 minut :o) kukal som Prci, prci, prcicky 2009 ale kvoli tejto veselej debate som to stopol, dopozeram zajtra :o))
tak ty také náučné programy pozeráš ... ja som dnes deťom nahral mini talent
 
bebel
2009-12-11 22:53:34+01
príspevok od:
vsak aj ja, este mame 10 minut :o) kukal som Prci, prci, prcicky 2009 ale kvoli tejto veselej debate som to stopol, dopozeram zajtra :o))
vesela debata? kde? :)
 
Slavo Jancisin
2009-12-11 22:56:35+01
príspevok od: bebel
vesela debata? kde? :)
no na 7edem s.r.o. :))) o chvíľu začína
 
conan7
2009-12-11 22:57:35+01
príspevok od: kralik_j
no, hm, stale hladam zmysel tohoto vlakna, co mam vari precitat 27 listov? :/
keď bude 1000 príspevkov bude z toho kniha :) to si potom kúpiš v ephotoshope limitovanú edíciu :)
 
2009-12-11 22:57:46+01
príspevok od: kralik_j
:D na deti este mam cas, resp. na ne vobec nemam cas
Jano, ani ma netoto :o))) jedine, co ma na tomto svete zmysel, je pozriet sa na svoje potomstvo, zobrat ho do narucia a vystiskat od radosti...
vykasli sa na prachy, tie boli, su aj budu a tahaj poriesit nieco, kym este vladzes :o)
ber si priklad zo Slava - ten ma tri dcery, krasnu zenu, tomu je sveta zit :o)
 
Strana 41 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()