Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2009-12-19 22:00:44+01
príspevok od:
veru nie, na zazraky neverim...a preto komunikujem len s inteligentnymi zenami :o)
ja som lepší! ja so ženami vôbec nekomunikujem :D :D :D to že ani ony so mnou to už iné kafe :D :D
 
conan7
2009-12-19 22:02:35+01
jaj a offtopic :)

v utorok idem pre 70-200 huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) tešíte sa? ;)
 
2009-12-19 22:07:58+01
príspevok od: conan7
ja som lepší! ja so ženami vôbec nekomunikujem :D :D :D to že ani ony so mnou to už iné kafe :D :D
ty si taky sebec, Rolo, takeho svet nevidel :o))) toto si ty dovolis, no hnba ti :o)) uz aj si klakni do kuta na polienko :o))
 
2009-12-19 22:09:36+01
jasne, som cely bez seba, normalne ani nezaspim :o)))
 
conan7
2009-12-19 22:10:53+01
príspevok od:
ty si taky sebec, Rolo, takeho svet nevidel :o))) toto si ty dovolis, no hnba ti :o)) uz aj si klakni do kuta na polienko :o))
to vieš na azete je také cool dať do profilu, že každého mám v p*či, nikto mi nemôže hovoriť ako mám žiť atd, tak ja sa toho držím zubami-nechtami ;)
 
conan7
2009-12-19 22:13:36+01
príspevok od:
jasne, som cely bez seba, normalne ani nezaspim :o)))
si ironický, ale ako náš vojak maTTo_corp by povedal, kakáš si do huby, ved sme sa dohodli že po doplnení výbavy všetko putuje k tebe, tak neviem na čo sa hráš :)
 
2009-12-19 22:15:24+01
príspevok od: conan7
to vieš na azete je také cool dať do profilu, že každého mám v p*či, nikto mi nemôže hovoriť ako mám žiť atd, tak ja sa toho držím zubami-nechtami ;)
jasne, treba byt cool a in a vsetko ostatne :o))
 
bebel
2009-12-19 22:15:50+01
príspevok od: conan7
to vieš na azete je také cool dať do profilu, že každého mám v p*či, nikto mi nemôže hovoriť ako mám žiť atd, tak ja sa toho držím zubami-nechtami ;)
ako dobre to tam poznas ;)
 
2009-12-19 22:16:44+01
príspevok od: conan7
si ironický, ale ako náš vojak maTTo_corp by povedal, kakáš si do huby, ved sme sa dohodli že po doplnení výbavy všetko putuje k tebe, tak neviem na čo sa hráš :)
figu ironicky, to som myslel s vaznym ksichtom :o) nezaspim od toho, ze sa budem tesit, ako to vsetko pride potom ku mne :o)))
 
conan7
2009-12-19 22:20:17+01
čakal som podobnú pripomienku ale ma zaujal hlavne tento článok :)

http://www.breadfan.sk/blog/2009/07/31/lavor-rychlo-budem-grcat/

neviem či poznáš :)
 
conan7
2009-12-19 22:21:54+01
príspevok od:
figu ironicky, to som myslel s vaznym ksichtom :o) nezaspim od toho, ze sa budem tesit, ako to vsetko pride potom ku mne :o)))
no tak už je v poriadku potom ;) ešte neni isto že kúpim len idem kuknúť...
 
bebel
2009-12-19 22:24:31+01
ty nieco ocakvas? :)
ti, ktori pisu o tom - pokec, nepokec, azet, neazet, mam pocit, ze prave ti su tam vareni peceni - alebo sa mylim?.. jaaaj jasne, ono je to iba z citania, resp. o tom poculi ;)

clanok nepoznam.., tiez niekto kto tam nezavislaci to pise? ;)
 
2009-12-19 22:26:19+01
príspevok od: conan7
no tak už je v poriadku potom ;) ešte neni isto že kúpim len idem kuknúť...
bud dones objektiv alebo zachodovu ruru...ale naprazdno sa nevracaj :o))
 
conan7
2009-12-19 22:27:49+01
určite má nejaké skúsenosti, ved si prečítaj, ináč zaujímavé čítanie :) ja som tam chodil tiež málo, a ked som aj facebook zrušil tak už tam nechodím vôbec :) a na radosť ostatných časť volného času venujem ephotu :) tešíš sa aj ty nie? :)
 
bebel
2009-12-19 22:29:29+01
príspevok od: conan7
určite má nejaké skúsenosti, ved si prečítaj, ináč zaujímavé čítanie :) ja som tam chodil tiež málo, a ked som aj facebook zrušil tak už tam nechodím vôbec :) a na radosť ostatných časť volného času venujem ephotu :) tešíš sa aj ty nie? :)
ty si vsade, a potom zo vsade odides - tiez zaujimave ;)

no a teraz, ked mas uz Acka zapisane, tu uz budes uplne stale? ;)
 
conan7
2009-12-19 22:30:21+01
príspevok od:
bud dones objektiv alebo zachodovu ruru...ale naprazdno sa nevracaj :o))
neidem to KĽDR, do samýjangu :) ale skúsim pohladať nejaký inzerát ;)
 
conan7
2009-12-19 22:34:07+01
noooo kde sú ženy tam časom sa dostanem s nimi do konfliktu :D :D teda ako tu :) s tebou už ževraj konflikt mám teda dni oje sú spočítané :)

o nič viac než inokedy, dnes som mal oddychovací deň, mal by som pracovať :)a aj budem :)
 
bebel
2009-12-19 22:36:00+01
hmm, som zena, a so mnou si sa nedostal do konfliktu, kde je chyba? :)))
 
conan7
2009-12-19 22:38:06+01
príspevok od: bebel
hmm, som zena, a so mnou si sa nedostal do konfliktu, kde je chyba? :)))
hm možno tam je chyba, že ty nie si žena, ty si len odhalená noha v piesku ;)
 
bebel
2009-12-19 22:39:54+01
príspevok od: conan7
hm možno tam je chyba, že ty nie si žena, ty si len odhalená noha v piesku ;)
a teda v nohe mam rozum?:)
 
Strana 57 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()