Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

PENTAX

SalvadorD
SalvadorD 2009-05-30 17:29:00+02
Pre fanusikov Pentax znacky
 
WildSammy
2010-05-25 20:12:41+02
príspevok od: branozachar
prosim poradte - planujem kupit zvacsovaciu ocnicu O-ME53 k K200D - aku mate s nou skusenost? oplati sa nad tym uvazovat?
na K200D sa oplati na K10D/K20D az taky efekt nema..
 
zelovoc
2010-05-25 20:32:55+02
toto je paradicka.
 
branozachar
2010-05-25 21:35:56+02
príspevok od: WildSammy
na K200D sa oplati na K10D/K20D az taky efekt nema..
dik za info - dufam ze mi ta ocnica trosku pomoze :)
 
WildSammy
2010-05-25 21:47:05+02
príspevok od: branozachar
dik za info - dufam ze mi ta ocnica trosku pomoze :)
zo zaciatku to bude nezvyk pozerat sa cez nu, ale potom si zvyknes :-)) pri manualnom zaostrovani troska pomoze :-)
 
branozachar
2010-05-26 19:05:10+02
príspevok od: WildSammy
zo zaciatku to bude nezvyk pozerat sa cez nu, ale potom si zvyknes :-)) pri manualnom zaostrovani troska pomoze :-)
o to mi ide - niekedy mam problem s manualnymi objektivmi :)
 
WildSammy
2010-05-26 21:32:46+02
príspevok od: branozachar
o to mi ide - niekedy mam problem s manualnymi objektivmi :)
s objektivmi svetlejsimi ako f/2.8 budes mat problem aj nadalej.. hladacik Px dokaze zobrazit od f/2.8 vyssie. Cize bud zaclonis na f/2.8 alebo si tipnes :-)
 
WildSammy
2010-05-28 13:11:42+02
Canon a Sony sa biju o kupu Pentaxu!!! Uff, tak toto, ked som sa docital mi az sanka padla..
 
beetle
2010-05-28 14:40:11+02
príspevok od: WildSammy
Canon a Sony sa biju o kupu Pentaxu!!! Uff, tak toto, ked som sa docital mi az sanka padla..
no, je to iba rumor. keby aj k niecomu prislo tak teraz neviem ci sa tesit alebo bat ze co bude s pentaxom
 
zelovoc
2010-05-28 15:23:45+02
neze rumor ale blbost.
 
WildSammy
2010-05-28 16:10:55+02
príspevok od: beetle
no, je to iba rumor. keby aj k niecomu prislo tak teraz neviem ci sa tesit alebo bat ze co bude s pentaxom
CEO Pentaxu sa na snure predstaveni 645D v US vyjadroval, ze Pentax v roku 2010 sa chce stat vacsim a to aj vdaka novym partnerstvam, ktore su v rokovani. Nezmienil sa o ziadnych menach, len o tom, ze jeden s partnerov, s ktorym rokuju uz posobi v brandzi tykajucej sa fotografie dlhsie a je dostatocne velky na to, aby dokazal financovat aj vlastny vyvoj. Bolo spomenute aj to, ze K bajonet neplanuju opustit. Takze aby na tom naozaj nieco nebolo. Z toho co sa sepka ma Canon zaujem o technologiu SMC coatingov, lebo zatial neboli na trhu prekonane ako aj o stabilizaciu cipu a aj o ine patenty. Spekuluje sa, ze ako proti hodnota by boli plany na FF pre Pentax. Ak by aj na tom nieco bolo, informacie su urcite dost skreslene :-))
 
WildSammy
2010-06-03 23:57:47+02
recenzia na 645D: http://dc.watch.impress.co.jp/docs/review/newproduct/20100604_371978.html
 
WildSammy
2010-06-04 08:49:04+02
645D vs Canon 5d mkII: http://ganref.jp/magazine/dcm/mag/10_06/645d/
 
WildSammy
2010-06-04 08:49:57+02
645D ISO tests: http://www.nippon-camera.com/s_pentax645d.php
 
WildSammy
2010-06-04 08:51:08+02
645D dalsie fullsize ukazkove fotky: http://ganref.jp/magazines/index/1/0/368
 
WildSammy
2010-06-10 00:21:51+02
Pekne 3tie miesto: http://digital-photography-school.com/what-camera-manufacturers-are-most-popular-reader-digital-camera-census-results-part-1?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+DigitalPhotographySchool+%28Digital+Photography+School%29&utm_content=Google+Reader
 
Golem
2010-06-23 19:12:39+02
Zdravim. Ako sa vola filter ktory mi pri nocnom foteni spravi z lampy hviezdicku?
 
WildSammy
2010-06-23 19:44:15+02
príspevok od: Golem
Zdravim. Ako sa vola filter ktory mi pri nocnom foteni spravi z lampy hviezdicku?
star filter, ale hviezdicky sa robia aj tak, ze zaclonis objektiv :) take hviedzicky su aj krajsie :)
 
Indexing
2010-06-24 07:57:54+02
príspevok od: Golem
Zdravim. Ako sa vola filter ktory mi pri nocnom foteni spravi z lampy hviezdicku?
http://www.mini-max.sk/category.php?id=100
 
branozachar
2010-06-24 20:58:04+02
príspevok od: WildSammy
s objektivmi svetlejsimi ako f/2.8 budes mat problem aj nadalej.. hladacik Px dokaze zobrazit od f/2.8 vyssie. Cize bud zaclonis na f/2.8 alebo si tipnes :-)
ocnica uz je na ceste - myslim, ze v pondelok, alebo utorok som posielal mail do Exapro a dnes som uz nasiel v schranke zlty listok z posty :) neuveritelne :)
 
WildSammy
2010-06-24 21:43:03+02
príspevok od: branozachar
ocnica uz je na ceste - myslim, ze v pondelok, alebo utorok som posielal mail do Exapro a dnes som uz nasiel v schranke zlty listok z posty :) neuveritelne :)
super :) tak potom napis tvoje pocity a dojmy :) ja som min. sobotu fotil svadbu a zrovna sa mi hodili vyhody tej ocnice :)
 
Strana 32 z 49
1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 48 49
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()