Hore

Súťaže

Vitajte v sekcii súťaže. V tejto sekcii sa môžete zapojiť do aktuálnych súťaží, ktoré organizuje ePhoto, ale môžete si pozrieť aj zoznam vyhodnotených, či externých súťaží.

 
Zobraziť: S obrázkami | Zoznam
Zoradiť podľa: Dátumu | Názvu | Počtu videní
 

Súťaž: Bokeh - vyhodnotenie

Od 07.09.2020 do 20.09.2020 prebiehala na našej stránke súťaž, do ktorej ste mohli posielať svoje fotografie na tému "Bokeh".

Súťaž: Bokeh

Bokeh je japonský výraz popisujúci estetickosť rozostrenia pozadia, prípadne aj popredia, pri fotografovaní s malou hĺbkou ostrosti.

Súťaž: Dovolenka na Slovensku - vyhodnotenie

Od 17.08.2020 do 31.08.2020 prebiehala na našej stránke súťaž, do ktorej ste mohli posielať svoje fotografie nasnímané na Slovensku. 

Súťaž: Dovolenka na Slovensku

COVID-19 obmedzuje naše aktivity, vrátane tých dovolenkových. Odporúča sa necestovať do zahraničia.

Fotosúťaž: Fotoreportér FOTO SLOVAKIA 2019 - vyhodnotenie

Podobne ako v minulých rokoch, aj tento rok sme vyhlásili súťaž z diania na výstave Foto Slovakia 2019.

Fotosúťaž: Fotoreportér FOTO SLOVAKIA 2019

Podobne ako v minulých rokoch, aj tento rok vyhlasujeme súťaž z diania na výstave FOTO SLOVAKIA. 

Reportér FOTO SLOVAKIA 2018 - vyhodnotenie

Podobne ako v minulých rokoch aj tento rok sme vyhlásili súťaž Fotoreportér - FOTO SLOVAKIA. Súťaž o najlepšie reportážne fotografie, zachytávajúce dianie z výstavy, sme rozšírili o kategóriu najlepšie reportážne video.

Vyhrajte plavbu snov pre dvoch do nórskych fjordov nákupom Canon v Prolaike

Vyhrajte 7 dňový zájazd loďou do nórskych fjordov v hodnote 2700 € pre dve osoby! Nakúpte v Prolaike produkty značky Canon v období od 25. októbra 2018 do 31. marca 2019, zaregistrujte sa a ste v hre.

Súťaž Česko a Slovensko spolu i samostatne

Nahrajte súčasné či historické fotografie Česka a Slovenska a hrajte o ceny v hodnote vyše 3000€!

Fotosúťaž: Fotoreportér FOTO SLOVAKIA 2018

Podobne ako v minulých rokoch aj tento rok vyhlasujeme súťaž z diania na výstave FOTO SLOVAKIA. Súťaž o najlepšie reportážne fotografie zachytávajúce dianie z výstavy rozširujeme tento rok aj o kategóriu najlepšie reportážne video.

#feelaustria - Vyhodnotenie

Počas celého leta ste mali možnosť prihlásiť do súťaže #feelaustria svoje fotografie a blogy. 

Fotosúťaž #feelaustria

Náš južný sused je turisticky a fotograficky atraktívnou krajinou, ponúkajúcou nížiny povodia Dunaja i majestátne veľhory Álp. Navštívte Rakúsko s nami a fotografujte. V spolupráci s národnou turistickou organizáciou Rakúska Osterreich Werbung sme pre vás pripravili fotosúťaž o pekné ceny. Do súťaže posielajte fotografie nafotené v Rakúsku, popisujúce krásy prírody, krajiny, architektúry, zachytávajúce športové, turistické a kultúrne aktivity, život v uliciach miest a dedín.

Blogerská súťaž #feelaustria

Po prvýkrát sme pripravili súťaž aj pre tých, ktorí sa chcú podeliť nielen o fotografie, ale aj o zážitky z ciest. V užívateľskom blogu máte väčší priestor pre publikovanie zážitkov z návštevy Rakúska. Počet súťažných blogov nie je obmedzený, môžete publikovať aj seriál. Každý registrovaný užívateľ môže zverejňovať vlastné články/blogy v sekcii užívateľský blog/článok. Blog pridáte vo svojom profile a zaraďte ho do článkov s témou: #feelaustria.

Minifotosúťaž: Veľká noc vo fotografii

Dosť bolo zimného spánku, každú chvíľu sa začne prebúdzať príroda a vy budete môcť vyraziť do prírody a zachytiť jarné kvety, pučiace stromy, prvý poletujúci hmyz. S jarou sú úzko spojené aj Veľkonočné sviatky a s nimi spojené tradície. 

Fotoreportér FS 2017 - vyhodnotenie

Podobne ako po minulé roky aj tento rok ste mohli  do súťaže Fotoreportér FOTO SLOVAKIA 2017 prihlasiť svoje najlepšie reportážne fotografie, zachytávajúce dianie z výstavy.

Vyhodnotenie súťaže - Fotogenické Rakúsko

Počas prvého polroku ste sa na ePhote stretávali s článkami o krásach Rakúska. Spoznávali ste prírodu, mestá a dediny, nechýbali tipy pre fotografov. Ak ste Rakúsko aj navštívili a nafotili pekné zábery krajiny, architektúry, prírody, ale aj športovej a kultúrnej činnosti, mohli ste sa zapojiť do našej fotografickej súťaže.

Fotosúťaž: Fotogenické Rakúsko

Počas prvého polroku ste sa na ePhote stretávali s článkami o krásach Rakúska. Spoznávali ste prírodu, mestá a dediny, nechýbali tipy pre fotografov. Ak ste Rakúsko aj navštívili a nafotili pekné zábery krajiny, architektúry, prírody, ale aj športovej a kultúrnej činnosti, môžete sa zapojiť do našej fotografickej súťaže.

Tradície nášho kraja

Radi fotíte? Páčia sa vám slovenské ľudové zvyky a tradície? Pomôžte nám ich zdokumentovať a zapojte sa do fotografickej súťaže TRADÍCIE NÁŠHO KRAJA. Môžete vyhrať množstvo skvelých cien a autora najzaujímavejšej fotografie odmeníme víkendovým pobytom v hoteli Panorama Trenčianske Teplice!

Fotosúťaž 360 (aktuálne)

Do užšieho výberu sa dostali tri snímky, ktoré sú tak rozdielne, že vybrať tú najlepšiu z nich vôbec nie je jednoduché. Snímky, ktoré sa dostali do užšieho výberu si môžete pozrieť na konci článku.

Vyhodnotenie súťaže Slovak Night Photo

Prvý ročník fotografickej súťaže Slovak Night Photo, ktorého témou bolo fotenie technikou light painting a light trails, je oficiálne ukončený. Porota vybrala tie najlepšie fotografie a víťazov odmenila hodnotnými cenami.

Slovak Night Photo 2016 štartuje prvý ročník

Slovak Night Photo štartuje svoj prvý ročník vďaka partnerom, nadšencom nočnej fotografie aj profesionálnym fotografom.

Fotosúťaž s Gurmán Festom 2016 - vyhodnotenie

Cez víkend 10.-12. júna nevarte! Fotografujte a vyhrajte 3 x školu varenia.

Fotosúťaž: Do práce na bicykli (Aktualizácia)

Tak ako každý rok, aj v tomto roku sa 1. mája začala celoslovenská súťaž „Do práce na bicykli“.

Víťazi súťaže "Pohybom ku zdraviu"

Predstavujeme Vám víťazov fotosúťaže venovanej všetkým priaznivcom zdravého a hlavne aktívneho životného štýlu.

Fotosúťaž: Reportér FOTO SLOVAKIA 2015

Od 13. do 20. 11. môžete pridávať fotografie do súťaže o najlepšie fotografie z FOTO SLOVAKIA 2015. Autorov najlepších fotografií čakajú zaujímavé ceny.

Poznáme 12 finalistov fotosúťaže: Pohybom ku zdraviu

Fotosúťaž venovaná všetkým priaznivcom zdravého a hlavne aktívneho životného štýlu sa bíži ku koncu a my poznáme 12 finalistov.

Fotosúťaž: Pohybom ku zdraviu

Fotosúťaž venovaná všetkým priaznivcom zdravého a hlavne aktívneho životného štýlu.

Vyhodnotenie fotosúťaže Najkrajšia fotka z regiónu

Poznáme víťazov fotografickej súťaže.

Vyhodnotenie fotosúťaže ŠPORT

Fotografovanie športu je samostatná a pomerne náročná "fotografická disciplína", ktorá si vyžaduje hlavne kvalitnú fototechniku, keďže fotografovanie prebieha za rôznych svetelných podmienok.

Vyhodnotenie fotosúťaže "Doma za stolom pekne...."

Páči sa vám, ak sa doma stretnete pri spoločnej príprave jedla alebo stolovaní? Ako vyzerá vaše nedeľné, či všedné stolovanie ste mohli ukázať v rácmi fotografickej súťaže "Doma za stolom pekne..."

Fotosúťaž "Zdravie na tanieri" - vyhodnotenie

Poznáme víťazov súťažnej témy "Zdravie na tanieri"

Veľká letná súťaž s nočnou fotografiou - #P8NocnySvet

Na Slovensku prebieha fotografický projekt #P8NocnySvet, ktorého cieľom je preveriť kvalitu fotografií zachytených smartfónmi v noci. Hlavnou súčasťou projektu je súťaž pre širokú verejnosť o atraktívne ceny (smartfóny Huawei P8, workshopy, výhra 3 600 Eur či zájazd do Číny) a záverečná vernisáž víťazných snímkov.

Fotosúťaž: Doma za stolom pekne ..

Páči sa vám, ak sa doma stretnete pri spoločnej príprave jedla alebo stolovaní? Ako vyzerá vaše nedeľné, či všedné stolovanie? Pošlite fotku do súťaže a vyhrajte.

Najkrajšia fotka z regiónu

Slovensko je krajina s nádhernou prírodou a bohatou históriou, ktorá  je výnimočná svojou rozmanitosťou.

Fotosúťaž: ŠPORT

Fotografovanie športu je samostatná a pomerne náročná "fotografická disciplína", ktorá si vyžaduje hlavne kvalitnú fototechniku, keďže fotografovanie prebieha za rôznych svetelných podmienok.

Veľká letná fotosúťaž

Leto je v plnom prúde a my sme pre vás v spolupráci s našimi partnerskými stránkami zdravie.sk, rodinka.sk,sport7.sk a dnes24.sk pripravili veľkú letnú súťaž so 4 tématickými okruhmi.

ZDRAVIE NA TANIERI - Veľká letná fotosúťaž

Konečne máme leto. Plné slnka, tepla, chutí, vôní, ale aj čerstvých plodov zeleniny či šťavnatého ovocia. Predstavte si misku plnú voňavých jahôd s domácou šľahačkou či mäkké čerstvé paradajky poliate olivovým olejom s mozzarellou a bylinkami.

Vyhodnotenie súťaže TRAVEL PHOTO 2015

Poznáme víťazov fotografickej súťaže Travel Photo 2015.

Fotosúťaž – Cudzinci medzi nami

Ak radi fotíte, neváhajte, otvorte oči a hľadajte "svojho cudzinca" a jeho príbeh. Naša súťaž už začala a my sa tešíme na vaše príspevky, z ktorých spolu s vami zložíme fascinujúcu mozaiku príbehu cudzincov, ktorí žijú medzi nami.

Travel Photo 2015: Téma "Príroda a krajina"

Rozsiahla téma, kde môžete prihlásiť fotografie krajiny, rastlín a živočíchov. Západy slnka, fotografie zo safari, exotické motýle, vodopády, moria, rieky a jazerá. Ukážte aj krajinu pozmenenú človekom.

3. ročník fotosúťaže - Život v Bratislavskom regióne

Životné prostredie je niečo, o čo by sme mali všetci dbať. Čisté ulice, čarovné lesy a bezchybné lúky sú to, na čo môžeme byť právom hrdí.

Travel Photo 2015: Téma "ĽUDIA"

Predstavte nám život a ľudí v menej, či viac exotických krajinách. Ukážte ich pri zábave či práci.

Travel Photo 2015: Téma "Fotografia z mobilu"

Mobil máte stále po ruke, aj v prípade, keď fotoaparát leží v batohu doma a vy, ako na potvoru, ste práve svedkom okamihu, ktorá sa už nemusí opakovať.

Fotosúťaž: TRAVEL PHOTO 2015

Prichádzajúca jar otvára sezónu, počas ktorej radi chodíme na výlety do prebúdzajúcej sa prírody, alebo sa len tak vyberieme do ulíc, v ktorých sa objavuje čoraz viac ľudí tešiac sa z prvých jarných lúčov.

Fotosúťaž: Život v meste - vyhodnotenie

Poznáme víťazov fotografickej súťaže "Život v meste." Do súťaže ste mohli prihlásiť fotografie, ktoré zachytávajú život vo vašom meste. Pracujúcich aj oddychujúcich ľudí, zvieratá, atmosféru nočných ulíc, kaviarničiek a čajovní… Či už ste dokumentaristi, street fotografi, alebo len tak si fotíte na prechádzke mestom.

Fotosúťaž: Život v meste

V spolupráci so spoločnosťami MasterCard a Tchibo vyhlasujeme súťaž na tému "Život v meste". Ukážte na svojich fotografiách ako vaše mesto žije. Pracujúcich aj oddychujúcich ľudí, zvieratá, atmosféru nočných ulíc, kaviarničiek a čajovní…

Fotosúťaž: S fotoaparátom okolo sveta - vyhodnotenie.

Poznáme víťazov súťaže s Fotoaparátom okolo sveta.

Odborná porota vybrala 50 nejlepších fotografií!

Odborná porota, složená ze zástupců mediálních partnerů soutěže v čele s předsedou panem prof. Mgr. Miroslavem Vojtěchovským, vybrala nejlepší fotografie 6. ročníku fotosoutěže NIKON KALENDÁŘ na téma „Zázraky všedního dne“.

Najväčšia fotografická súťaž sa chýli ku koncu

V 39 štátoch sveta počas celého septembra prebieha Wiki miluje pamiatky, mesačná fotografická súťaž na Wikipédii. V Guinessovej knihe rekordov je zapísaná ako najväčšia fotografická súťaž, pričom počas posledných troch rokov neustále rástla. Slovenské kolo organizuje, už po tretí raz, občianske združenie Wikimedia Slovenská republika. Wiki miluje pamiatky vás pozýva fotiť oficiálne kultúrne pamiatky a pomôcť tak Wikipédii v pokrytí informáciami o slovenskom kultúrnom dedičstve. Čas máte už len do konca septembra.

Fotosúťaž: S fotoaparátom okolo sveta - prebieha vyhodnocovanie

Z dovodu predĺženia terminu pre vkladanie fotografií, sme posunuli termin aj pre hodnotenie fotografií. Po novom môžete fotografie hodnotť až do 20.09.2014. Pridajte svoj hlas a podporte svojich favoritov.

Horná Nitra mojimi očami - 4. ročník

Radi fotíte? Pochádzate z hornej Nitry, alebo máte k tomuto regiónu blízky vzťah? Zapojte sa s Maticou slovenskou v Prievidzi do 4. ročníka fotografickej súťaže HORNÁ NITRA MOJIMI OČAMI.

Tipovací soutěž NIKON KALENDÁŘ 2015

Fotosoutěž NIKON KALENDÁŘ 2015 se od 1. 9. 2014 dostává do další etapy, a tou je tipovací soutěž v galerii přihlášených fotografií na téma „Zázraky všedního dne“.

Fotosúťaž: “Akty inšpirované M.R.Štefánikom“

Vedeli ste, že M.R.Štefánik bol prvým známym československým fotografom, ktorý zhotovil fotografiu aktu? Nie? Ani my nie, a keď sme sa to dozvedeli, povedali sme si, treba to osláviť a preto vyhlasujeme súťažnú výstavu fotografie pod názvom “Akty inšpirované M.R.Štefánikom”.

Súťaž o najlepší užívateľský článok - vyhodnotenie

Pre tých, ktorí radi píšu sme v mesiacoch máj a jún  pripravili súťaž o najlepší článok za toto obdobie. Vaše články publikované na ephoto v termíne od 26. mája do 26. júna 2014 boli  automaticky zaradené do súťaže o najlepší užívateľský článok. Poznáme víťaza.

Mobilfoto: Sila okamihu

Téma pre majiteľov  smartfónov - fotomobilov. Sú stále po ruke, aj v okamžiku, ktorý sa už nemusí zopakovať. Zachyťte jedinečné a neopakovateľné momenty  a pridajte fotografiu do súťaže. Možno práve vaša snímka vám pomože získať hlavnú cenu tejto kategórie, ktorou je  smartfon Xperia Z2.

Architektúra, mesto, dedina

Tretia súťažná téma je vyhradené  pre  fotografie pamiatok, architektúry, architektonických detailov. Mestské panorámy, dedinky učupené v údoliach, historické i novodobé architektonické skvosty.

Príroda a krajina

Rozsiahla súťažná téma, do ktorej môžete prihlásiť fotografie krajiny, rastlín a živočíchov. Západy slnka, fotografie zo safari, exotické motýle, vodopády, moria, rieky a jazerá. Ukážte aj krajinu pozmenenú človekom.

Ľudia

Predstavte nám život a ľudí v menej, či viac exotických krajinách. Ukážte ich v rôznych životných situáciách,  pri zábave, práci a pod. Môžete predstaviť aj seba, svojich priateľov a rodinu. Tešíme sa na skvelé portréty a Street fotografie.

Fotografická súťaž: "Štvorcový formát" - vyhodnotenie

Vyhodnotenie súťaže s Lytrom. Kto napokon získal revolučný fotoaparát Lytro 8GB?

Fotosúťaž: Zimné športy - vyhodnotenie

Poznáme víťazov fotosúťaže Zimné športy.

TOKINA - Like & Share súťaž - VYLOSOVANIE

Vyhrali ste objektív TOKINA 11-16 f/2,8? Zistite :)

Život v Bratislavskom regióne - UKÁŽ LETO V NAŠOM KRAJI

UKÁŽ LETO V NAŠOM KRAJI názov poslednej z troch súťažných tém "Život v Bratislavskom regióne".Zapojte sa do súťaže, prezentujte sa a vyhrajte zaujímavé ceny.

Život v Bratislavskom regióne - VINÁRSTVO A VINOHRADY

VINÁRSTVO A VINOHRADY je názov ďalšej z troch tém súťaže "Život v Bratislavskom regióne". Zapojte sa do súťaže, prezentujte sa a vyhrajte zaujímavé ceny.

Život v Bratislavskom regióne - MOJE MESTO, MOJA OBEC

MOJE MESTO, MOJA OBEC je názov prvej z troch tém súťaže "Život v Bratislavskom regióne". Zapojte sa do súťaže, prezentujte sa a vyhrajte zaujímavé ceny.

Horná Nitra mojimi očami 2013

Radi fotíte? Pochádzate z hornej Nitry, alebo máte k tomuto regiónu blízky vzťah? Zapojte sa s Maticou slovenskou v Prievidzi do 3. ročníka fotografickej súťaže HORNÁ NITRA MOJIMI OČAMI.

2. ročník Fotosúťaže - Život v Bratislavskom regióne

Prežite leto v Bratislavskom kraji aktívne. Zachyťte fotoaparátom zaujímavé miesta alebo sa odfoťte pri tom, ako si dvíhate hladinu adrenalínu pri rôznych atrakciách.

Ľudské práva v rozvojovej spolupráci

Platforma MVRO v spolupráci s PDCS spustila fotosúťaž s názvom „Ľudské práva v rozvojovej spolupráci“.

Súťaž o najkrajšiu CEWE FOTOKNIHU roka 2013

Firma CeWe Color vyhlasuje už 4. ročník súťaže o najkrajšiu fotoknihu. Vyhrajte zájazd v hodnote až 3000€ a mnoho ďalších hodnotných cien.

Získaj za fotku iPad!

EkoFond, n.f. pripravil novú fotografickú súťaž pre stredoškolákov vo veku 15-19 rokov za ceny v celkovej hodnote viac ako 1 000 eur. Tvojou úlohou je zobrať do rúk svoj foťák a vybrať sa von hľadať projekty realizované EkoFondom.

Fotoreportér FOTO Slovakia 2012 - vyhodnotenie

Dohlasované. Vy ste boli reportérmi podujatia FOTO SLOVAKIA 2012, vy ste boli aj porotou súťaže o najlepšiu fotografiu.

Vyhlasujeme súťaž Fotoreportér FOTO SLOVAKIA 2012

Podobne ako po minulé roky aj tento rok vyhlasujeme súťaž Fotoreportér FOTO SLOVAKIA 2012. Súťaž začína 6. 10. 2012 o 9:00 spolu so začiatkom podujatia Fotografie môžete nahrávať až do 21. 10. 2012.

Vyhodnotenie súťaže TRAVEL PHOTO 2012

Súťaž TRAVEL PHOTO sa skončila a prišiel čas na jej redakčné vyhodnotenie a odovzdanie cien. Súťažiť ste mohli v štyroch rôznych kategóriách, ktoré reprezentovali štyri živly: oheň, vzduch voda a zem. Pozrite si najlepšie ocenené zábery spomedzi súťažných fotografií.

HORNÁ NITRA MOJIMI OČAMI 2012

Radi fotíte? Ste z hornej Nitry, alebo máte k tomuto regiónu blízky vzťah? Zapojte sa do 2. ročníka fotografickej súťaže HORNÁ NITRA MOJIMI OČAMI!

TRAVEL PHOTO 2012 - Zem

Naša planéta zem, hory alebo jednoducho pôda je tým čo vidíme každý deň neustále okolo seba. Preto je ako jeden zo štyroch živlov témou v našej súťaži TRAVEL PHOTO 2012. V tejto časti súťaže máte možnosť vyhrať pobyt pre dve osoby v historickom centre Spišskej Soboty, predplatné časopisu FotoVideo a tiež aj batoh značky Lowepro.

TRAVEL PHOTO 2012 - Voda

Voda, to je jedna zo štyroch tém tohtoročnej cestovateľskej súťaže TRAVEL PHOTO. Ak sa zapojíte do súťaže máte šancu vyhrať zaujímavé ceny. V prípade tejto témy je to napríklad kurz potápania v hodnote 330,- Eur alebo aj celoročné predplatné časopisu FotoVideo.

Vyhodnotenie súťaže o najlepšiu užívateľskú recenziu

Prišiel čas na vyhodnotenie súťaže a po zohľadnení všetkých skutočností sme sa rozhodli zhodnotiť schopnosti prispievateľov. Nevyberali sme len typické recenzie, ale aj technicky zameraná články, teda takmer recenzie.  Ak chcete vedeiť mená výhercov čítajte ďalej.
1 2 Strana 1 z 2
  • ()
   
 • ()
   
 • ()
   
 • ()
   
 • ()